Nullسفر راهنمایی شما می توانید ترک خانه بدون

شاید شما خاطرات زیادی از سفرهای گرفته شده در حالی که شما بودند جوان است. بسیاری از تجربه فوق العاده برای مواجهه با وجود دارد. آن می شود. فرصت افسانه سفر تحقیقاتی و مقصد آنلاین. دوستان بخواهید برای توصیه. آن را با خانواده تان صحبت و تصمیم گیری. برخی از ایده های موجود در این مقاله سعی کنید به من بدهید!

اگر شما می خواهید برای ذخیره پول، ترتیبات سفر خود را به عنوان شما احتمالا می تواند تنظیم باید. همه چیز که می تواند خریداری شده در سفر یک چیز مشترک و است که آنها هزینه کمتر زمانی که در پیشبرد خریداری شده به اشتراک بگذارید. به حداقل رساندن هزینه های سفر خود را شما بیشتر به صرف در حالی که شما در واقع در این سفر می دهد.

نگاهی به ساعت زنگ دار را در اتاق شما به محض ورود. بسیاری از مسافران تجربه ناخوشایند بودن awoken توسط زنگ مجموعه توسط شخص دیگری داشته اند. برای تعطیلات خود را به آرامش بخش که ممکن است، آن را خاموش و یا تنظیم آن را به زمانی که شما قصد بیدار شدن.

ورزش قبل از شما در هواپیما.

این نه تنها به کار قبل از پرواز وحشت شما کمک خواهد کرد, آن همچنین می گرم کردن ماهیچه های خود را برای کمک به شما برای جلوگیری از گرفتگی عضلات در طی پرواز طولانی. ماهیچه های خود را به راحتی از همان موقعیت را برای مدت طولانی حفظ گرفتگی عضلات می تواند. گرفتن در تمرین یا قبل از شما هیئت مدیره هواپیما می تواند کمک به کاهش یا از بین بردن مسائل عضلات کمر و پا هر چند، کشش.

یک کپی از برنامه سفر خود را به اعضای خانواده. این نوک بزرگ است زیرا آن را تضمین می کند که غیر مسافر همیشه از آنچه شما انجام می دهند آگاه است. این شخص گاهی اوقات صحبت کنید و به آنها بگویید که شما خوب هستند. با آنها چگونه رفتن به سفر خود را که در آن شما می دانید و اجازه آن به آنها می دهد که آرامش خاطر که شما امن است.

سعی کنید برای پوشیدن کفش راحت و نور وقتی هوا سفر – کفش که شما را از لغزش می توانید به راحتی. آنها باید به گرفته شود زمانی که شما رسیدن به بازرسی. شما سطح راحتی بسیار مهم است. هنگامی که شما در فرودگاه و یا در هواپیما، پشتیبانی از قوس های خوب داشتن مهم ترین چیز نیست شما بیش از شما راه رفتن، نشستن. در عوض, پوشیدن چیزی سبک تر مانند صندل و راحتی بیشتر.

افزودن برچسب شناسه به داخل چمدان خود را. مطمئن شوید که هر کسی می تواند جدا کردن برچسب ها در خارج این است در داخل. که کیسه های خود را از دست رفته و بدون برچسب متصل شده است باید آن، کارکنان خطوط هوایی را برای شناسایی به طوری که آنها می توانید کیسه های خود را به شما می توانید شما در داخل قرار داده شده نگاه می کنید.

شما فضای زیادی را نجات دهد علاوه بسیاری از این موارد آسیا هستند. سعی کنید لباس های خود را موثر تر با روش های مانند بسته بندی بسته نرم افزاری بریزید. این با استفاده از برخی از فضای اضافی را در توشه خود را پیدا کنید می تواند کمک کند.

دوباره کشف لذت سفر با برنامه ریزی دقیق و استفاده از برخی از توصیه های معقول. آنچه شما را خوانده ام فقط برای سفر بعدی بسیار لذت بخش تر را که کمک خواهد کرد

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − = 10

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال