شهر ساحلی وارنا

یکی از قدیمی ترین شهر های اروپا شهر ساحلی وارنا می باشد که یک تفریگاه ساحلی بسیار زیباست که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. این تفریگاه ساحلی شهرت بین المللی دارد. بهترین زمان سفر به این شهر تابستان می باشد. این شهر یکی از مراکز بزرگ صنعتی بلغارستان به شمار می رود .که در صنعت کشتی سازی کشتی رانی و تعمیرات کشتی فعالیت دارد.در سفر با توربلغارستان بهترین و لذت بخش ترین مسافرت را در این شهر تجربه می کنید.

شهر ساحلی وارنا

شهر ساحلی وارنا

شهر ساحلی وارنا

شهر ساحلی وارنا

اين شهر بر کرانه دریای سیاه در نزدیکی دریاچه وارنا واقع شده و بندر مهمی در بخش شرقی بلغارستان به شمار می‌رود. این شهر در ۴۷۰ کیلومتری شمال شرقی صوفیه قرار دارد و شهر های مهم اطراف دوبریخ ، شومن و بورگاس هستند.چشمه هاي آب معدني اين شهر را به يكي از زيباترين مراكز گردشگري با شهرتي جهاني تبديل نموده است. در آبراه ارتباطي دريا با درياچه وارنا بزرگترين سازه حمل و نقلي شبه جزيره بالكان يعني پل آسپاروخوف ساخته شده است.

شهر ساحلی وارنا

شهر ساحلی وارنا

شهر ساحلی وارنا

شهر ساحلی وارنا

اهالی اين شهر از انواع و اقسام طرفندها برای کسب درآمد بهره میبرند. مثل اجاره دادن سايبان و تخت در حاشيه ساحل و همينطور اجاره دادن اتومبيل، موتورسيکلت، دوچرخه و اسب‌هاي کوتاه قد.. در بازارچه‌هاي اطراف اين مناطق ساحلی، انواع و اقسام جانوران نظير طوطی، ميمون، تمساح و مارهاي کوچک و بزرگ موجود است تا گردشگران در ازای پرداخت مبلغی آن‌ها را در اختيار گرفته و عکس يادگاری بگيرند.

شهر ساحلی وارنا

شهر ساحلی وارنا

منبع: بلغارستان.net

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 5 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال