یاد بگیرید چگونه به عامل سفر خود را با این راهنمایی سفر

بسیاری از تصمیم گیری برای ساخت برنامه های سفر وجود دارد. گاهی اوقات آن آماده سازی بخشی از لذت سفر است.

آنچه در ادامه نکاتی برای سفر خود را بهترین هستند.

هر چیزی در کامپیوتر عمومی یا فای اتصال خصوصی نمی کنند. دزد اغلب کی لاگر ها بر روی کامپیوتر های عمومی در مناطق سنگین گردشگری یعنی آنها باید دسترسی به اطلاعات حساس خود را نصب کنید.

هنگام رفتن به خارج از کشور، اطلاعات مهم خود را بنویسید. نگه داشتن نسخه هایی از مدارک سفر خود را با شما و اطمینان که شما همیشه باید تمام اطلاعات تماس برای سفارت امریکا در مناطق شما سفر خواهد کرد. اگر مسئله ناشی میشود این اولین نقطه تماس خود است. اگر شما به هر گونه مسائل اجرای آنها به شما کمک کنید.

شب قبل از ورود ضروری است. بیش از اقامت در یک هتل است که عادی اجازه می دهد تا مشتریان خود را به وسایل نقلیه آنها وجود دارد در طول کروز خود را حرکت هوشمند. اگر شما هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد پارکینگ کارکنان هتل چه سیاست خود را بپرسید.

نگه داشتن همه چیز را در یک نقطه. قادر به صرف تمام وقت خود را به جستجو از طریق خانه برای همه آداپتورهای، لوازم آرایش، بالش، و غیره نیست. خرید بن پلاستیکی و نگه داشتن همه چیز شما نیاز برای سفر در یک نقطه. اگر شما می توانید یکی را که متناسب با زیر تخت خود را و یا که جایی دیگر به راحتی tucked دور باشد می تواند حتی بهتر است.

زمانی که سفر شما تلاش خود را به آموزش خانواده خود را تا آنجا که می توانید در طول راه. با حق انتخاب و اقدامات احتیاطی بسیاری از مکان ها در جهان شما می توانید بروید و آموزش فرزندان خود را با باز کردن جهان به آنها وجود دارد. صرف وقت در خارج از کشور بهترین راه برای درک و تحمل برای فرهنگ های دیگر است.

در حالی که شما باید به دکتر خود و از قبل برای اطمینان بهتر است صحبت کنید، مصرف قرص خواب پاسخ به در غیر این صورت پرواز مالیات شود ممکن است. اغلب سخت به اندازه بقیه در هواپیما، تنگ صندلی ماشین سر و صدا و افراد زحمت داده است. ممکن است بخواهید در نظر آوردن قرص های خواب آور با شما در پرواز خود را به منظور راحتی استراحت. این را قبل از پرواز، را نه به عنوان ممکن است تاخیر یا مشکل که نیاز به بازگشت.

سعی کنید برای پیدا کردن پارکینگ و جلوتر از زمان. در بعضی از نقاط پارکینگ رزرو در روز پرواز شما به بیشتر هزینه. سعی کنید برای اتوبوس یا تاکسی برای نجات حتی بیشتر.

با استفاده از اشکال مختلف حمل و نقل را در نظر بگیرید. اتوبوس مدرن مزایای بسیاری است. شما ممکن است قادر به گرفتن نرخ بزرگ و اتوبوس به طور کلی پاک هستند. تخفیف های بسته بندی شده شما می توانید بسیاری از وقت و پول ذخیره کنید.

هنگامی که برنامه ریزی تعطیلات همیشه آب و هوا را به در نظر گرفتن. شما همیشه باید پیش بینی وضع هوا برای مقصد خود را چک کنید. به این ترتیب شما می توانید آماده برای شگفتی ناخوشایند و برنامه ریزی فعالیت های جایگزین اگر ساحل بیش از حد بسیار سرد است و یا پیست اسکی است اینست.

برنامه ریزی برای سفر می تواند به عنوان تفریح به عنوان سفر خود را. استفاده از آنچه شما فقط برای برنامه ریزی سفر بهترین شما همیشه به حال یاد گرفته ایم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 6 = 1

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال