کارشناس راهنمایی سفر را بیشتر سرگرم کننده

بازدید از شهر جدید کشور یا قاره هیجان انگیز و nerve-wracking حتی ترین چاشنی مسافر جهان می تواند باشد. این انتخاب نکات مشاوره سفر قبل از شروع ماجراجویی سفر بعدی خود را بخوانید.

وقتی کشور خارجی و یا مکان های جدید دیدن مواد غذایی آلرژی داشته باشید. اگر واکنش های شدید به مواد غذایی خاص شما باید تبدیل مسلط به زبان بومی استفاده کنید که آن را به مواد غذایی خود را می آید. به این ترتیب شما به راحتی شما آلرژی به waitstaff یا آشپز در رستوران می تواند توضیح و یا–باید چیزی اتفاق می افتد–حرفه ای پزشکی.

ترتیبات سفر در پیش برای کمک به حفظ بودجه خود را امن. بدون توجه به هزینه های مختلف شما متحمل برای سفر خود را, بیشتر استاندارد همان سهم: آنها را هر چه زودتر به شما خرید ارزان است. به حداقل رساندن هزینه های آخرین سفر خود را به کشش بیشتر کمک کند.

اگر شما در حال سفر به فرودگاه کوچک انجام برخی تحقیقات در آن حامل استفاده از آن. فرودگاه های کوچکتر ممکن دربستی که امتیازات سودمند است.

اگر شما نگران امنیت، چیزهایی مانند doorstop به خانه شما و یا چیزهای کوچک دیگر برای اطمینان از ایمنی خود را بسته. شما می توانید استفاده از آن برای کمک به حفظ درب بسته.

وسایل مهم خود را هنگام سفر پخش. Tuck در کیف پول خود را زیر بازوی شما. جلوگیری از انتخاب کیسه است که آسان برای باز کردن آنها برای دزد برای باز کردن و سرقت اشیاء با ارزش خود را ساده تر خواهد شد. اینها تمام نقاط نظر گرفته شود در هنگام انتخاب کیسه تمایل به سفر خود را.

سفر اندازه لوازم آرایش بسیار گران قیمت هستند و شما که خیلی اتاق را ذخیره کند.

تاشو ساده و بسته بندی کلاهبرداری به گسترش فضای توشه خود را عوض کنید. این با استفاده از برخی از فضای اضافی را در توشه خود را پیدا کنید می تواند کمک کند.

پیوستن به انجمن ها و شبکه های اجتماعی است که تمرکز بر سفر برخی از تلاش. بهترین راه برای آماده شدن برای سفر به صحبت کردن با دیگران است که لذت بردن از سفر است. این شما را در یک گروه از افرادی که به اشتراک گذاشتن تجارب مشابه قرار دهید.

همیشه نگاهی به تاریخ انقضا که در پاسپورت شما چاپ شده است. قوانین گذرنامه برای کشور شما در حال دیدن را بررسی کنید. برخی از آنها را به دستورالعمل های بسیار سخت است که باید به دنبال. اگر پاسپورت شما در مقدار زمان انقضای شما به کشور خود مجاز شود ممکن است. به طور معمول این تاریخ حدود ۶ ماه، اما برخی از کشورها خواست تا یک سال است.

قبل از شما سفر را آسان تر بودجه توسط درباره نرخ مبادله ارز از قبل کنند. با دانستن چقدر پول خود ارزش در کشورهای دیگر است شما ایده های بهتری در چگونه بهترین به بودجه سفر خود را داشته باشد. شما باید بیشتر سرگرم کننده این راه.

اگر شما می خواهید به یک ماشین کرایه کنم, معمولا شما باید ۱۸ ساله و برخی که می ۲۵ نیاز. اگر شما ۲۵ یا زیر شما قادر به پرداخت نرخ بالاتر کمی ممکن است و ممکن است نیاز به کارت اعتباری. علاوه بر این، بعضی جاها که سالمندان وجود ندارد دسترسی به اجاره وجود دارد. اگر اعمال این به شما در مراحل اولیه ساخت خود را رزرو، پرس و جو.

با استفاده از مشاوره شما امروز در اینجا، شما مطمئنا چیزی غیرمنتظره و هیجان انگیز در سفر بعدی خود را کشف. این که آیا شما تازه کار سفر یا جنگجو جاده با تجربه، این نکات کمک خواهد کرد که شما یک سفر به یاد ماندنی و لذت بخش تر است

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

97 − 96 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال