چیزهای است که استرس از سفر

سفر تجربه هیجان انگیز است که شما احتمالا برای یک مدت طولانی منتظر شده اند است. بسیاری از مکان در سراسر جهان برای کشف وجود دارد. سفرهای که شما را به فرهنگ دیگری را تجربه و سفر که آسان تر وجود دارد.

بسیاری از مکان های محلی برای کشف وجود دارد.

اطلاعات مربوطه را در شخص خود را در همه زمان داشته باشد. شامل نام و اطلاعات از جایی که شما که از سفارت یا کنسولگری در کشور شما در حال سفر به شما خواهد ماند. در حالی که شما خارج از کشور شما احتمالا می تواند نیاز این اطلاعات. اگر شما هر گونه مسائل در سفر خود را, آنها که به دنبال کمک.

انتخاب صندلی های راهرو همیشه گزینه های خود را باز نگه دارید. صندلی های راهرو اجازه می دهد تا شما را به مورد کمی آسان تر است، مانند رفتن به دستشویی و یا گرفتن مواردی از محفظه بار خطوط انتقال.

آنها ممکن است جنایتکاران faux پلیس یا مقام faux کشورهای خارجی مراقب. حتما پاسپورت را در اختیار خود را در تمام زمانها است و هرگز آن را به هر کسی. اگر آنها می خواهند به شما را به دفتر نزدیک حمل و نقل راه رفتن با آنها. با کسی که نمی دانم سوار نیست.

بسیار مراقب باشید در هنگام ابتلا به تاکسی در یک کشور دیگر هنگامی که به سفر می خواهید. مطمئن شوید که هر تاکسی شما را به دریافت مشروع است.

مقدار به محل آگهی “تاکسی” در یک وسیله نقلیه را ندارد اما شما واقعا نمی دانم که شما ممکن است در برخورد با یا نیت شان چیست.

هنگام سفر چند clothespins را. آنها می تواند بسیار مفید باشد.

آمار سالن ورزش قبل از شما پرواز خود را به هیئت مدیره. این یکنواختی را از یک پرواز طولانی کاهش می دهد. بدن شما می تواند تبدیل به تنگ و ناراحت کننده است. اگر شما تمرین سریع قبل از شبانه پرواز، می تواند کمک به کاهش احتمال گرفتن پا گرفتگی. اگر هیچ چیز دیگری، یک کمی کشش را امتحان کنید.

شما به سرعت سازماندهی کارها. نمی اتلاف زمان جستجو همه بیش از خانه خود برای بالش سفر خود را, پلاگین آداپتور و لوازم آرایش سفر. خرید ارزان “سفر” بن و ذخیره تمام اقلام ضروری وجود دارد. ظرف خوب را که متناسب با منظمی در زیر تخت و آماده برای سرعت گرفتن هر زمان که شما در تعطیلات بروید.

هر کس به جایی مثل ریتز ماندن ندارند اما شما ممکن است گیر اقامت در یک هتل است که زیر یک ستاره است. اگر منطقه که در آن اقامت دارد به نظر می رسد کمی کار، طول لاستیک doorstop آورد. بنابراین هیچ کس را در می آید شما می توانید این را زیر درب قرار داده است. در حالی که مزاحمان به راحتی می توانید شکستن قفل و یا زنجیره ای، وارد اتاق شدن با توقف درب محکم زیر درب تسلیم غیرممکن است.

بسیاری از نقاط دیدنی، در جهان وجود دارد. بدون در نظر گرفتن سلیقه خود و یا منافع شخصی، شما مطمئن برای پیدا کردن مکان های بزرگ به اکتشاف است. آیا تمایل به ترک کشور قاره یا حتی نیمکره, همیشه وجود دارد یک قسمت جدید با تمام آن پنهان شگفتی، کشف شود

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

84 − = 78

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال