چیزهایی که بسته هنگام مسافرت با هواپیما

اگر می خواهید برای کشف فرهنگ های جدید، سفر است سرگرم کننده راه برای تجربه جهان.

سفر می تواند بسیار پر هزینه و زمان زیادی را هر چند. بنابراین شما می تواند زمان شما را در تعطیلات به آن لذت ببرید و صرفه جویی در هزینه استفاده از این پیشنهادات را دنبال کنید.

به جای اینکه تبادل دلار ارز از کشور که در آن شما در حال سفر، استفاده از دستگاه های خودپرداز. بانک ها به طور کلی دسترسی به نرخ ارز برتر است. شما ممکن است صرفه جویی قابل توجهی را از طریق دوره سفر خود را.

در مقصد فقط یک مجموعه نیست.; انعطاف پذیری کلیدی است. این می تواند کمک به بهبود کيفيت تعطیلات خود را. همچنین، چیدن مقصد جدید روش صرفه جویی در پول می تواند.

اگر شما در خارج از کشور سفر بروید، به خصوص در هنگام گرفتن تاکسی از محیط اطراف خود را داشته باشید. اگر شما احساس بد در هاپ. هر کسی می تواند پرتاب “تاکسی” ثبت نام و شما نمی دانید چه کسانی هستند و یا جایی که آنها شما را.

همه جا شما حمل کارت ویزیت و یا کتاب مسابقات از هتل خود را با شما. اگر شما از دست رفته، این مورد به کسی نشان می دهد که شما در آن است برای بازگشت به نیاز به کمک خواهد شد. این واقعا مفید است اگر شما نمی دانید که زبان خوبی است.

فروشگاه های بسیاری از overcharge برای این محصولات به حداقل رساندن پس انداز خود را. نورد پیراهن به جای آنها را به صرفه جویی در اتاق و کاهش احتمال چروک تاشو را امتحان کنید. شما می توانید فضای بیشتری در کیسه های خود را نسبت به شما فکر می کنید اگر شما درست بسته.

هنگامی که ساخت هتل رزرو شود برخی برای پرسیدن در مورد هر کار نوسازی یا ساخت و ساز در این نزدیکی هست. چند چیز آزار دهنده تر از بیداری به صدای تجهیزات ساخت و ساز در حالی که شما لذت بردن از تعطیلات هستند. زیرا کارکنان متوسل نخواهد بود قادر به رفع مشکل را برای شما، به دور باقی بماند در طول آن زمان دقیق است.

وسرد نظرات ارائه شده توسط کویر زیبایی منحصر به فرد خود را, و شما لذت بردن از تجربه عجیب و غریب به فلور و فون خود را. چیزی زیبا در مورد دیدن کویر برای اولین بار وجود دارد و آن چیزی است که باید همه را تجربه.

یکی از اولین چیزهایی که شما باید انجام دهید قبل از سفر به یک کشور خارجی برای تعیین یا نه شما باید ویزا است. برخی از کشورها روند گسترده به اعطای ویزا است. مناسب برای درخواست ویزا مدتها قبل از خروج خود را. نگه داشتن در ذهن اگر شما ویزای مناسب نبود، که شما هنوز وارد برخی کشورها اجازه دارند.

امید بستن در خبرنامه الکترونیکی شرکت های هواپیمایی بزرگ را امتحان کنید. با این خبرنامه شما تخفیف ویژه و آخرین لحظه ارائه می دهد که افراد دریافت نمی اگر آنها مشترک نیست. اگر چه این ایمیل می توانید اضافه کنید به درهم و برهمی در صندوق، شما همیشه آنها، زمانی که شما نیاز به یک معامله در بلیط هواپیما گیر فقط به آنها باز می توانید فیلتر.

امیدوارم، شما قادر به پیدا کردن کمک از توصیه هایی که در این مقاله در برنامه ریزی برای تعطیلات بعدی خود را, یا به یک کشور خارجی و یا به مقصد محلی بودند. بدست آوردن و شروع ماجراجویی خود را. سفر واقعا جالب و انجام است

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

87 − 85 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال