چگونه برای برنامه ریزی برای اتفاقات ناگوار غیر منتظره هنگام سفر

به سادگی هیچ راه بهتری برای افزایش تجربه زندگی خود را از مراجعه به مقصد رویایی خود را هر زمان که ممکن است. با این حال، چیزهایی که پس از آماده سازی مناسب ضروری است، می تواند به اشتباه وجود دارد. این مقاله می تواند کمک به شما بهتر برنامه ریزی و برای تقریبا هر چیزی آماده شده است.

ترتیبات سفر در پیش برای کمک به حفظ بودجه خود را امن. در حالی که بسیاری از چیزهایی که شما می خواهید برای خرید در حالی که در سفر هستند، اینها چیزی مشترک است. اگر شما آنها را هر چه زودتر، آنها ارزان تر خواهد شد.

با کاهش تعداد خرید آخرین لحظه بودجه سفر بیشتر خواهد شد.

اگر در یک کشور خارجی سفر از تاکسی سوار شدن انتخاب شود.

شما می خواهید برای اطمینان از یک تاکسی واقعی است. هر احمق می تواند نشانه “تاکسی” بر روی ماشین خود سیلی و شما هیچ وقت نمی دانید که آنها ممکن است و یا جایی که آنها گرفتن شما در نهایت ممکن است.

هنگامی که به سفر با هواپیما یا اتومبیل با یک کودک نو پا، مطمئن شوید که شما باید به اندازه کافی لذت چیز به نگه داشتن آنها را اشغال. همراه برخی از اسباب بازی های مورد علاقه خود را امتحان کنید. چون این را به او را انحراف به اندازه کافی به او را مشغول نگه داشتن شما نیز می توانید خرید چند اسباب بازی جدید برای سفر.

هنگام رفتن در سفر طولانی بارانی با پوشش بسته. پیش بینی آب و هوای کاملا غیر ممکن است. مثال بزرگ برای ساخت بیشتر از چیزی که بارانی است برای آب و هوای سرد هر باران است که بوجود می آیند و حتی احتمالا به عنوان حوله تن پوش استفاده از!

مطمئن شوید که شما هنوز در ساعت شلوغی سفر را. اگر ممکن است برای جلوگیری از ساعت شلوغی است، در آن زمان استراحت. این می تواند زمان بسیار خوبی برای استراحت و نیش خوردن می شود یا شاید بچه ها برای سوزاندن انرژی برخی اجازه دهید بیرون.

اگر شما در جاده با کودکان سفر می کنید، را ورق کوکی یا دو. ورق می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سطح صاف در کتاب رنگ آمیزی و یا کارت های بازی. اگر شما بچه کوچک مغناطیسی اعداد و نامه را برای برخی از پاپ آموزشی.

تاریخ انقضا گذرنامه خود آگاه باشید. برخی از کشورها قوانین خاص مربوط به گذرنامه، از جمله زمانی که آنها منقضی شده است. بسیاری از کشورها را با پاسپورت منقضی شده را وارد کنید اگر آن را در قاب زمان داده شده است اجازه خواهد داد. تا زمانی که پاسپورت به اعتبار ظرف شش ماه آینده تنظیم, شما باید خوب برای بسیاری از کشورها؛ با این حال، برخی کشورها نیاز به هشت ماه یا حتی تا یک سال.

استراحتی هر چند ساعت در حین رانندگی با کودکان. معافیت ممکن است پیشنهاد به شما زمان کشش و استفاده از سرویس بهداشتی. گرفتن بچه های کوچک را از اتومبیل در اینجا و آنجا آنها را به جلوگیری از بیماری حرکت می تواند کمک کند. اگر شما دیگر سفر ممکن است، استرس خود را کاهش خواهد یافت.

سفر قسمت هیجان انگیز زندگی برای بسیاری از مردم است. همانطور که در بیشتر مواقع، پژوهش و برنامه ریزی مزایای قابل توجهی فراهم خواهد کرد. اگر شما یکی از آنهایی که خوش شانس است که برای سفر به محل دیگری می شود، سپس این توصیه به افزایش تجربه خود و جلوگیری از فرود ممکن استفاده کنید

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52 − 45 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال