چه باید بکنید و چه نه وقتی که سفر

اگر شما سفر با اتوبوس و قطار و قایق یا هواپیما، بدون در نظر گرفتن ایده های درون این مقاله سفر بعدی خود را یک بهتر می توانید. این توصیه های مفید است که می تواند کمک با تمام جنبه های سفر خود را سفر است.

اگر مسافرت های هوایی، مهم است که فکر می کنم جلوتر از زمان است. پس گرفتن از طریق ترافیک و دروازه خود را به موقع می تواند چالش فرودگاه های بزرگ در شهرهای بزرگ بیشتر اوقات، هستند. مطمئن شوید که شما بسته بندی انجام می شود شب قبل را. شما نیاز به ایجاد همه برنامه سفر خود را به دور قبل از اینکه شما برنامه ای برای پرواز. آماده بودن، شما خطر پرواز خود را از دست رفته را کاهش دهد.

اگر شما هر گونه آلرژی غذایی شما می خواهید به خصوص دقت در هنگام مسافرت خارج از کشور. بیشتر شدید آلرژی غذایی است مهم تر از آن است که به مواد غذایی کلیدی شرایط در زبان محلی را یاد بگیرند. این اجازه خواهد داد که شما برای برقراری ارتباط به دیگران چه غذاهایی که شما در حال تلاش برای جلوگیری از.

اگر شما در یک پرواز کوتاه یا طولانی هواپیمایی برای تامین ملزومات شما انتظار نیست. حتما به پتو و هدفون یا بالش را به ارمغان بیاورد اگر شما فکر می کنم شما به آنها نیاز دارند. اگر شما نگران در مورد گرفتن نه چیزی برای خوردن در پرواز طول تنقلات خود را نیز به ارمغان بیاورد.

زمانی که اقامت در هتل در کشور های خارجی و این نگرانی که آیا کسی که ممکن است سعی کنید به شکستن را به اتاق خود را شما در شب را کنار doorstop. در حالی که این دستگاه کوچک به درب را باز نگه داشتن اغلب استفاده می شود، آنها همچنین به نگه داشتن آنها را بسته کار می کنند.

کار کردن اضطراب پرواز خود را با تنه زدن قبل از شما سر به فرودگاه. خسته کننده نیاز به نشستن در یک پرواز طولانی است. نه به ذکر است در اثر نشستن برای مدت طولانی در بدن شما می تواند. اگر شما تمرین یا کشش قبل از پرواز احتمال ابتلا به گرفتگی تا حد زیادی کاهش یافته است.

برخی از مردم که آنها تجملات خانه در حالی که دور دست پیدا کنید. شما می توانید چند چیز دوست دارم شما را با شما را. برخی از شما را به حد را نمی باشد. فقط آنچه شما نیاز دارید به ارمغان بیاورد. لیست لوازم آرایش استفاده به طور معمول استفاده از هر روز، و شما واقعا نیاز. شما می دانید شما نیاز به از طریق سفر بسته.

ملزومات سفر ذخیره شده در همان محل خانه خود را نگه دارید. جلوگیری از تلف وقت صرف گرفتن تمام ملزومات سفر خود را با هم. فروش ظروف پلاستیکی کوچک و همه چیز شما می خواهید که ذخیره ضروری سفر. ظرف زیر بستر خوبی برای نگه داشتن چیزهای پنهان اما آماده برای شما جت سریع خاموش در ماجراجویی های بعدی خود کار می کند.

کاری با شما که اطلاعات هتل شما مانند matchbook و یا یک کارت کسب و کار ادامه می دهند. اگر شما از دست رفته، این مورد به کسی نشان می دهد که شما در آن است برای بازگشت به نیاز به کمک خواهد شد. این است یکی از مهمترین پیشنهادات است که می توان به عنوان موانع زبانی وجود داشته باشد و شما شانس بهتری نمی گم داده شده است.

به عنوان فرایند گام گذاشتن در سفر خود را شروع، این اطلاعات را به خاطر داشته باشید. با استفاده از مشاوره شما فقط خوانده ام، سفر خود را مطمئن می شود یکی صاف و لذت بخش تر است هر مرحله از راه

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 4

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال