نکته ها و ترفندها برای سفر ساده تر

برنامه ریزی دقیق مهم است اگر شما به هر دلیل سفر است. بنابراین، با استفاده از این راهنمایی برای سفر خود را لذت بخش تر.

ATM به جای تبادل ارز هنگامی که به سفر خارج از کشور استفاده کنید. در اغلب موارد، بانکها و دیگر موسسات مالی قادر به مراتب بهتر نرخ مبادله است که شما را تا کنون شخصا می تواند به تنهایی است. مقدار متفاوت است; با این حال، این می تواند به شما ذخیره مقدار زیادی از پول.

اگر شما در خارج از کشور سفر مهم سند برخی از اطلاعات است. می دانم که در سفارت یا کنسولگری ایالات متحده است و چگونه می توان آنها را رسید شما باید نیاز به تماس با آنها. در حالی که شما خارج از کشور شما احتمالا می تواند نیاز این اطلاعات. آنها بسیاری از تجربه با مسائل مربوط به مسافران صورت و آنها کمک خواهد کرد.

هنگامی که به سفر خارج از کشور، در lookout برای جنایتکاران که ممکن است به عنوان قانون یا دولت مقامات نما باشد. هر کسی نمی دهد پاسپورت اصلی; شما احتمالا هرگز آن دید. اگر شما برای رفتن به دفتر ساخته شده است، انجام با پا.

هرگز به یک ماشین با محلی عجیب دریافت کنید.

هنگامی که شما در بررسی نگاه به ساعت زنگ دار در اتاق. که آیا مستاجر قبلی بود برخیزنده خیلی زود و یا بچه ها فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده شوخی برای تنظیم زنگ هشدار برای ترساندن مستاجر بعدی، شما نمی خواهید برای بیدار rudely. طوری که شما می توانید خواب مسالمت آمیز زنگ راه افتادیم.

پیگیری همه اشیاء با ارزش خود را در تمام زمان هنگام سفر. کیف پول خود را جمع زیر بازوی شما را نگه می دارد. اجتناب از استفاده از کیسه های با زیپ است که دسترسی آسان به theives نزدیک است که به راحتی می تواند اشیاء با ارزش خود را. نگه داشتن این چیزها را در ذهن زمانی که شما به دنبال یک کیسه سفر مفید.

سفر به عنوان یک ابزار آموزشی برای اعضای خانواده تان استفاده کنید. سفر به سرزمین های خارجی شما با یک فرصت ایده آل برای تدریس به کودکان خود در مورد کارکرد جهان فراتر از کشور خود را فراهم می کند و با چند احتیاط معقول آن را نیز کاملا امن است. از طریق فرهنگی خارج از کشور، خانواده خود را درک و تحمل برای انواع بسیاری از مردم بسازیم.

فراموش نکنید که بسته کت باران. آب و هوا است که هرگز آنچه قرار است به کند. کت که همچنین به عنوان حفاظت در بعد از ظهر باد می وزد خدمت می کنند یا حتی به عنوان لباس بلند و گشاد اتاق هتل خود استفاده می شود.

بررسی نرخ مبادله ارز قبل از ترک به طوری که شما می دانید چه انتظار. دانستن اینکه چه مقدار دلار ارزش است در پیش کمک خواهد کرد که شما بودجه و برنامه سفر. شما در حال رفتن به این راه بیشتر سرگرم کننده و شما هنوز رفتن به صرف پول بیش از حد.

شرکت های که کرایه اتومبیل به طور معمول نیاز به مستاجرها به حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند. با این حال، برخی نیاز به آنها را به حداقل ۲۵ سال سن داشته باشند. اگر شما زیر ۲۵ نرخ ممکن است کمی بالاتر و یک کارت اعتباری ممکن است لازم باشد. مهم است بدانید که در برخی شهرهای شهروندان ارشد ماشین اجاره نمی باشد. مطمئن است که این پیشاپیش می شوید.

هنگامی که شما تصمیم گرفته اند به سفر، چگونه به خوبی برنامه ریزی شده راحت تر در هنگام سفر و پس از آن شما می توانید. شما نه تنها اضطراب قبل از ترک را کاهش دهد، شما می تواند راحت دانستن زمانی که شما وارد که گرفتن بهتر در محیط اطراف خود را و آنچه انتظار دارید

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − = 10

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی