نمایشگاه تجهیزات پزشکی عرب هلث دبی

عرب هلث نمایشگاه تجهیزات پزشکی است که هر سال در فصل زمستان و در ماه بهمن در دبی برگزار می شود. این نمایشگاه از این نظر میتوان مورد توجه باشد که بزرگترین نمایشگاه و کنگره در خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ پزشکی در جهان است. نمایشگاه تجهیزات پزشکی عرب هلث دبی امسال از ۰۸ الی ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی عرب هلث دبی

نمایشگاه تجهیزات پزشکی عرب هلث دبی

 

محصولات نمایشگاه عرب هلث

در این نمایشگاه تولید کننده، توزیع کننده محصولات و خدمات خود در حوزه پزشکی را در معرض نمایش قرار می دهند، و پزشکان و مدیران بیمارستان ها و کلینک های پزشکی و بهداشتی می توانند از میان شرکت ها مختلف، محصولات تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات تشخیص طبی، فناوری های فیزیوتراپی و ارتوپدی، کالاها و لوازم مصرفی بیمارستان ها، محصولات و خدمات جراحی فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراقبت های بهداشتی، مدیریت تسهیلات، خدمات پزشکی، رادیولوژی، خدمات مشاوره ای در مراقبت های بهداشتی را تهیه کنند.

تور نمایشگاه پزشکی عرب هلث دبی

تور نمایشگاه پزشکی عرب هلث دبی

همه ساله خیل عظیمی از جراحان ، پزشکان ، پیراپزشکان ، دندانپزشکان ، مدیران داروخانه ها ، داروسازان ، اساتید دانشگاه و بازرگانان امور پزشکی و مدیکال برای شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی از تور دبی استفاده میکنند . نمایشگاه پزشکی دبی بر توسعه بخش های پزشکی و مراقبت های بهداشتی با انگیزه کشف موفقیت کسب و کار خود است. آخرین تجهیزات در صنعت که فوق العاده حرفه ای ومرتبط با این صنعت است. بیش از ۳۰۰۰ غرفه دار در این نمایشگاه عرب هلتث دبی شرکت کرده اند.

نمایشگاه پزشکی عرب هلث دبی

نمایشگاه پزشکی عرب هلث دبی

طی سالیان اخیر علاقمندان زیادی از ایران برای بازدید از نمایشگاه عرب هلث به سمت دبی سفر کرده وضمن بازدید از نمایشگاه پزشکی عرب هلتس دبی از جاذبه های گردشگری دبی استفاده واز مراکز خرید دبی نیز دیدن می نمایند.

منبع : ایلیکا ایونت و دبی تور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

35 − = 28

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال