مسافرتی هوشمند با این نکته ها و کلاهبرداری

برای تفریح و یا کسب و کار سفر هیجان انگیز است. مراحل شما می توانید برای تعطیلات خود را بهتر. شما می توانید انجام دهید اگر شما دانش هر چه می خواهید دهید در طول سفر خود را.


توصیه های زیر استفاده کنید زمانی که برنامه ریزی برای سفر بعدی خود را.

هنگام بازدید از یک کشور خارجی برای جلوگیری از ميزان خطرناک فضایی آلرژی غذایی شود.

اگر شما آلرژی را نداشته باشند، شما نیاز به دسته خوب در زبان کشور شما در خوردن. شما قادر خواهید بود به waitstaff در رستوران مورد آلرژی خود را قبل از اینکه مشکل وجود دارد و باید به توضیح برای حرفه ای پزشکی.

هنگام انتخاب مقصد خود را انعطاف پذیر می شود. اگر چه رفتن به همان محل بارها و بارها دارای مزایای آن، در مکان های جدید دیدن و چیزهایی که خاطرات لذت بخش، نیز فراهم می کند. همچنین شما می توانید مکان دیگری برای ذخیره کردن مقداری پول در بودجه تنگ تعطیلات را انتخاب کنید.

خودتان ثبت نام برای هشدار در قیمت های سفر. در بسیاری از سفر سایت های که شما را به قیمت های مختلف هشدار می توانید از این ویژگی دستی در آنلاین پیدا کنید. اگر شما تصمیم می گیرید، سایت شما را با یک ایمیل تغییر هشدار قیمت هتل یا بلیط هواپیما توسط مقدار مشخصی قطره. این کمک می کند تا به شما برای جلوگیری از بدون هیچ زحمتی از چک های روزانه.

بررسی زنگ هتل خود را هنگامی که شما وجود دارد. ساعت زنگ دار رفتن مرده شب و یا در نرم افزار با توجه به آخرین مهمان برنامه یا به عنوان شوخی تنظیم شود. تنظیم زنگ در زمان معقول و یا آن خاموش در دسترس نباشد.

بستن از اموال خود را در حالی که سفر, به خصوص مهم مانند پول و شناسایی پیگیری. بسیار آگاه نگه داشتن چشم و نزدیک در کیف پول خود را هنگامی که شما در حال سفر باشید. هم کیف است که کسی به راحتی می تواند باز در مترو شلوغ و یا در محیط های عمومی دیگر شلوغ استفاده نمی. نگه داشتن این چیزها را در ذهن زمانی که شما به دنبال یک کیسه سفر مفید.

پوشیدن کفش های ساده slip-on برای پرواز. شما باید آنها را برای بررسی های امنیتی حذف. کفش که شما راحت بحرانی هستند. هنگامی که به سفر با هواپیما شما کفش است که ارائه پشتیبانی زیادی نیاز ندارد; قادر به صرف بیشتر وقت خود را نشسته خواهد شد. دمپایی لا انگشتی یا صندل کفش سفر هوایی ایده آل هستند.

سفر می تواند یک ابزار عالی آموزشی برای خانواده تان. کشورهای در حال توسعه حتی اگر شما با دقت برنامه ریزی برای ایمنی است، و آن را تجربه آموزش عالی برای فرزندان خود را کاملا امن می باشد. مصرف خانواده خود را در خارج از کشور به فرهنگ های مختلف را تجربه تجربه بزرگ است و آنها را به بردباری و درک از فرهنگ های دیگر کمک می کند.

اگر شما در حال برنامه ریزی یک سفر با کودکان، ورق کوکی یا دو بسته. با استفاده از این کتاب رنگ آمیزی سطح و یا کارت های بازی برای کودکان. همچنین بزرگ در پشت سر هم با روشن مغناطیسی اعداد و حروف کار می کنند.

اجازه ندهید که سفر بزرگ انتظارات شما را نگه داشتن از ساخت برنامه های بزرگ. استفاده از آنچه شما را در این مقاله یاد گرفته. خودتان قدری فاصله به همه شما نیاز به دانستن در مورد سفر چون آن واقعا پرداخت کردن زمانی که شما به آن نیاز دارید بیشتر یاد بدهید

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 68 = 74

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال