شما می توانید بهترین سفر راهنمایی اینجا

سفر تقریبا مانند رفتن به ماجراجویی خود را دارد. کامپایل یک لیست چند بار آن را بررسی کنید و سپس برای لذت بردن از سفر خود را آماده. این اطمینان خواهد داد که شما هم فوق العاده است. اینها چیزهایی است که شما نیاز به بررسی قبل از ترک.

هنگام رفتن به یک کشور خارجی، استفاده از دستگاههای خودپرداز پول برداشت. بسیاری از بانک های زمان و مانند گرفتن خیلی بهتر نرخ ارز نسبت به شما به عنوان یک فرد می تواند.

شما نهایت تحقق صرفه جویی قابل توجهی در این راه ممکن است.

این یک ایده خوب برای ثبت نام با یک سایت که ساعت قیمت سفر است. برخی از وب سایت قیمت برای شما پخش خواهد شد. وب سایت قادر به ارسال ایمیل به شما هشدار به تغییر قیمت خواهد شد زمانی که افت قیمت هتل و یا خطوط هوایی. این کار از شما نیاز به بررسی قیمت هر روز طول می کشد.

حتماً لاستیک درب چوب پنبه را در کیسه خود را برای اضافه کردن یک اندازه گیری ایمنی برای امنیت، اتاق بسته. هنگامی که شما در جاده ها در کشور با کم و یا هیچ توسعه، شما برخی از امنیت بیشتری با شما در اتاق خواب می خواهم. اگر درب در اتاق خود را نداشته deadbolt های اضافی و یا زنجیره ای علاوه بر قفل اصلی، متوقف کننده درب زیر درب قبل از به رختخواب سر قرار.

یک کپی از برنامه سفر خود را به اعضای خانواده. این به آنها محل نگهداری خود در تمام اوقات اطلاع می دهیم. همچنین، در صورت اطمینان به نگه داشتن در تماس دائم با آن شخص برای اطمینان از ایمنی. اگر آنها به طور منظم از شما بشنوند و می دانیم مکان خود را در همه زمان، وجود خواهد داشت هیچ دلیلی برای نگرانی.

حتما برای قرار دادن اطلاعات شناسایی داخل چمدان خود را علاوه بر برچسب معمولی توشه. برچسب چمدان ممکن است در طول حمل و نقل پاره شده. که کیسه های خود را از دست رفته و بدون برچسب متصل شده است باید آن، کارکنان خطوط هوایی را برای شناسایی به طوری که آنها می توانید کیسه های خود را به شما می توانید شما در داخل قرار داده شده نگاه می کنید.

هنگامی که به سفر خارج از کشور، از جمله از دست دادن پاسپورت آمریکا عاقلانه از قبل، آماده شدن برای شرایط اضطراری است. ایالات متحده آمریکا شما می توانید وب سایت سفارت آمریکا را برای پیدا کردن اطلاعات تماس را بررسی کنید. این اطلاعات همراه در تعطیلات خود را. معمولا، شما می توانید جایگزین را ظرف مدت چند روز.

هنگام سفر طولانی در هواپیما، شما باید بسته همراه برخی از تنقلات مایع غیر از خود را. همانطور که آن طراوت انرژی و میوه تازه یک ایده عالی است. این را شما صرف پول در غیر این صورت در فرودگاه های گران قیمت غذا.

اگر می خواهید سریع تر تنظیم منطقه زمانی مختلف سعی در بیدار بماند تا ۸ بعد از ظهر به وقت محلی. رفتن به رختخواب بیش از حد بسیار زودتر از عادی فقط تاخیر جت خود را طولانی تر، به عنوان بدن خود را به منطقه قدیمی متعهد باقی خواهد ماند. شما رها از خود تاخیر جت سریعتر با فرصت به منطقه زمانی فعلی تنظیم.

هیچ سفر می تواند ۱۰۰% قابل پیش بینی اما نکات فوق می تواند کمک به ذهن خود را به سهولت. فقط آرامش و لذت ببرید

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

99 − 96 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال