شما می تواند در سفر با این راهنمایی فوق العاده بزرگ

مهم نیست که چه نوع تعطیلات در ذهن دارید این مقاله شما راهنمایی های مفید شما قادر خواهید بود به استفاده از صرفه جویی در پول می دهد. توصیه های زیر را برای سفر خود را مستقل از حالت حمل و نقل استفاده از شما را در به استرس آزاد که ممکن است، استفاده کنید.

هنگامی که به سفر خارج از کشور، به جای انجام مبادلات ارز محلی، استفاده از دستگاههای خودپرداز را برداشت. بسیاری از بانک های زمان و مانند گرفتن خیلی بهتر نرخ ارز نسبت به شما به عنوان یک فرد می تواند. این شما مقدار قابل توجهی از پول در طول زمان می توانید ذخیره کنید.

قبل از پرواز، سفر سریع به سالن ورزش را. خسته کننده نیاز به نشستن در یک پرواز طولانی است.

شما ممکن است پشت و یا پاها از نشسته در همان موقعیت را برای مدتی طولانی به گرفتگی روده ها. گرفتن در تمرین یا قبل از شما هیئت مدیره هواپیما می تواند کمک به کاهش یا از بین بردن مسائل عضلات کمر و پا هر چند، کشش.

هنگام مسافرت های هوایی شما باید کفش راحت است که خاموش به راحتی تضعیف است می پوشند. شما ممکن است نیاز به کفش خود را در امنیت چک.

راحتی خود را باید به اولویت. در حالی که پرواز و مرور ترمینال فرودگاه، شما صرف بیشتر زمان نشسته از راه رفتن و بنابراین شما کفش فوق العاده حمایتی لازم نیست. قاطرها بوم یا سایر صندل راحت لباس ایده آل این است که در طول سفر.

شما را به خوبی سازماندهی شده مطمئن شوید.

جلوگیری از تلف وقت صرف گرفتن تمام ملزومات سفر خود را با هم. فروش ظروف پلاستیکی کوچک و همه چیز شما می خواهید که ذخیره ضروری سفر. ظروف تحت بستر کمک به حفظ شما چیزهایی پنهان است، اما زمانی که شما نیاز به باقی ماندن در ماجراجویی خود را آماده.

بیابان جایی بر خلاف هر دیگر، با آب و هوای آفتابی و اکوسیستم منحصر به فرد هستند. بازدید از کویر برای اولین بار می تواند یک ماجراجویی هیجان انگیز به خصوص; این چیزی شما باید حداقل یک بار در طول عمر خود را فقط به تجربه ترس و تعجب از صحرا است.

اگر ماشین شما را به سمت چپ در فرودگاه در حالی که شما سفر، مطمئن شما پارکینگ فرودگاه جلوتر از زمان از پیش کتاب را. رزرو پارکینگ روز پرواز خود را گران تر است. اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی فرودگاه تاکسی می تواند بسیار ارزان تر از پارکینگ فرودگاه.

ایجاد اطمینان حاصل کنید که شما سن قانونی به یک ماشین کرایه کنم. اگر شما سن خاصی نیست شما حتی بیشتر ممکن است پرداخت. قوانین خاص سالمندان را از اجاره خودرو جلوگیری می کند. هنگام رزرو ماشین مطمئن شوید که شما در مورد محدودیت سنی بپرسید.

میان وعده غیر مایع را در هواپیما سواری. تنقلات تازه به خصوص میوه، تا سفر می توانید شکستن و تغییر خوب به خطوط هوایی سنگین مواد غذایی است که اغلب احساس می کند مانند یک آجر در معده شما را تامین می کنند. کمک می کند تا شما صرفه جویی در پول نداشتن برای خرید مواد غذایی گران در فرودگاه و آن می تواند خدمت به عنوان یخ شکن برای شروع یک گفتگو با مردم نشسته در این نزدیکی هست.

همانطور که به شما ارائه گزینه های در دسترس است که اجازه می دهد شما را بدون هیچ زحمتی از سفر، و جای آن را به زمان خوبی برای شما وجود دارد. شما می توانید شروع به ساخت لیستی برای برنامه ریزی برای تعطیلات خود را حق دور

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 25 = 34

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال