سوپر راهنمایی است که سفر خود را آسان تر

هنگامی که شما به فکر گرفتن تعطیلات و یا لذت گشت، شما نیاز به شروع بسته بندی برخی از اطلاعات خوب به مغز شما. بیشتر آماده هستید، بهتر خود را تجربه خواهد. بیشتر شما برای آماده و موثر برنامه سفر خود را بیشتر زمان مسافرت خود لذت ببرید. پیش برنامه ریزی به شما می دهد زمان بیشتری برای لذت بردن از خود، بنابراین استفاده از توصیه های زیر.

هنگامی که به سفر خارج از کشور، توجه داشته باشید از تمام اطلاعات مهم را نگه دارید. شما باید اطلاعات تماس برای سفارت یا کنسولگری ایالات متحده در منطقه مقصد داشته باشد. اگر شما خودتان را دچار مشکل پیدا کردن، شما سفر این مقام اول تماس باشد. اگر شما به هر گونه مسائل اجرای آنها به شما کمک کنید.

حتماً لاستیک درب چوب پنبه را در کیسه خود را برای اضافه کردن یک اندازه گیری ایمنی برای امنیت، اتاق بسته. هنگام بازدید از نقاط توسعه نیافته جهان عاقلانه برای حفظ امنیت تنگ تر در طول شب در اتاق خود را است. اگر deadbolt یا زنجیره ای پشت درب وجود دارد، قرار دادن کوچک گوه doorstop تحت درب اتاق قبل از رفتن به رختخواب.

شامل لیست بسته بندی برای سفر بعدی خود را در clothespins که مطمئن شوید.

در حالی که آنها چیزی است که شما به طور معمول بسته می شود ممکن است، clothespins بسیار در مفید آمده می تواند.

محل اطلاعات تماس خود را در داخل چمدان خود و همچنین در تگ توشه. برچسب ها توشه می توانید به راحتی پاره شده یا از دست رفته زمانی که کیسه های خود را در حمل و نقل. در صورتی که چیزی اتفاق می افتد به چمدان خود را (و برچسب)، برخی از اطلاعات داخل آن قرار دهید طوری که شما به راحتی می توانید شناسایی کیسه یا که مربی چمدان اگر برای شما می توانید بی درنگ.

هتل خود را کمتر از فریبنده است؟ حتما doorstop لاستیک در چمدان خود را به درب در مناطق iffy است. آن زیر درب یک شبه، همراه با قفل و زنجیره wedged شود می تواند. آن نسبتا آسان است برای مزاحم را به سازش زنجیره یا قفل است اما می توان آن را تقریبا غیر ممکن است به یک اتاق است که با doorstop امن.

هر زمان که شما سفر، هنگام رزرو هتل بپرسید برای “محلی” نرخ. طوری که آنها لازم نیست که برای مقابله با جای خالی که هتل ها اغلب به مردم محلی با تخفیف تهیه. اگر شما یک فرد است که در شهر زندگی می کند، درخواست آنها را به تماس با آنها در مورد پیشنهادات ویژه موجود را امتحان کنید. این تکنیک به شما بسیار کمی از پول را نجات دهد.

زن و شوهر از سفر شمع برای اقامت هتل بسته. این می تواند بوی اتاق هتل غیرشخصی را بهبود بخشد. نه تنها عاشقانه آن آرامش و به کمک شما به خواب رفتن است. وجود این نوع شمع در اندازه های قابل حمل dripless فرمول و سبک حتی الکترونیکی است که هر گونه دود و یا ظروف سرباز یا مسافر را ندارد.

امیدوارم راهنمایی اینجا گذاشته بینش در مورد که در آن شما باید شروع کنید و چگونه شروع به برنامه ریزی برای سفر خود را فراهم ساخته است. این راهنمایی برای مسافران جدید و یا چاشنی زده است و ارائه ایده های اساسی و همچنین تکنیک های دانلود آنها می توانید استفاده کنید برای سفر بعدی خود را برنامه ریزی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

93 − = 87

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی