سفر راهنمایی و مشاوره شما می توانید استفاده کنید!

برای مسافران تازه کار، برخی از راهنمایی در مورد چگونگی شروع به کار با سفر استقبال می شود. نگه داشتن خواندن برای یادگیری چگونه شما می توانید سفر خود را برنامه عاقلانه، به حداکثر رساندن لذت بردن شما. سرگرم کننده شما باید باشد داشتن در سفر خود را با توجه به یادگیری آنچه شما هم اکنون می توانید و دریافت این اطلاعات از راه.

طرح ماه سفر خود را جلوتر از زمان. هنگام سفر با بسیاری از خاطرات جسمی برای خرید یک واقعیت همیشه درست است. هر چه زودتر شما آنها را خرید، ارزان تر از آنها باشد. اگر شما تا آخرین لحظه برای خرید چیزهایی منتظر این نشوید، شما می توانید بیشتر از بودجه سفر خود را.

اگر سفر خود را به شما را از طریق و یا به فرودگاه کوچک, بررسی وب سایت برای فرودگاه که تمام خطوط هوایی است که ارائه خدمات وجود دارد. فرودگاه های کوچکتر اغلب خطوط هوایی منشور قابلیت. این خطوط هوایی در سایت های سفر در نشان می دهد ممکن است اما اغلب می تواند ارائه معاملات بزرگ در مقابل شرکت های هواپیمایی بزرگ.

تحقیقات قبل از رزرو هر چیزی. شکار کردن وب سایت ها که قابلیت نقد های کاربران از هر چیزی که شما ممکن است شخصا علاقه مند. اگر آنها وجود دارد قبل از سفر دوستان یا خانواده خود را بپرسید. انجام تحقیقات خود را کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید.

اگر شما پرواز یا رانندگی با یک کودک، حیاتی است به خصوص اگر سفر طولانی است شما را امتداد چیزهایی که کودک شما سرگرم, نگه داشتن است. سعی کنید برخی از اسباب بازی مورد علاقه کودک شما به ارمغان بیاورد. اسباب بازی جدید توجه خود را حتی بیشتر ممکن است نگه دارید.

هنگامی که به سفر، مراقب باشند در مورد حفاظت از اموال خود را است. گردشگران علائم آسان برای جنایتکاران هستند. اویزان کردن شانه خود را در کیف پول خود را ندهید. کیف با زیپ های است که دسترسی آسان به مردم نزدیکی شما که به راحتی می تواند مسائل خود را استفاده کنید. شما را این توصیه به در نظر هنگام خرید کیسه بسته سفر مطمئن شوید.

سفر دور از خانه اغلب شما در طول بیش از حد بسیاری از وسایل حمل می تواند در نتیجه. خودتان را محدود به لوازم آرایش است که ضروری است برای راحتی خود را. فهرست آنهایی که بیشتر در طول روز استفاده می کنید و نمی توان بدون. دیگر اشیاء با ارزش سفر خود را از هم بسته.

افزودن برچسب شناسه به داخل چمدان خود را. برای برچسب چمدان به آمد کردن بیرونی چمدان خود را در حالی که آنها مسیر آسان است. که کیسه های خود را از دست رفته و بدون برچسب متصل شده است باید آن، کارکنان خطوط هوایی را برای شناسایی به طوری که آنها می توانید کیسه های خود را به شما می توانید شما در داخل قرار داده شده نگاه می کنید.

اگر شما در حال سفر با خودرو سفر جاده خود را به دست ساعت شلوغی در هر شهر شما می خواهد در طرح. بهتر است فقط استراحت را از درایو به در ساعت شلوغی ترافیک در تعطیلات است. این می تواند زمان بسیار خوبی برای استراحت و نیش خوردن می شود یا شاید بچه ها برای سوزاندن انرژی برخی اجازه دهید بیرون.

در حال حاضر شما مشاوره خوب در مورد گرفتن بیشتر از سفر خود را باید یاد. این راهنمایی آورده بودند با هم به مسافران جدید برای یادگیری ترفندهای شسته و رفته و مبانی چند قبل از ماجراجویی های بعدی برنامه ریزی اجازه می دهد

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 1 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال