سفر راهنمایی سفر خود را آسان تر

مصرف سفر می تواند هیجان انگیز. چیزهایی که شما می توانید برای سفر خود را بهبود وجود دارد. دانستن چگونه به درستی برنامه ریزی سفر خود را تجربه دانش راست طول می کشد. این مقاله به ارائه برخی از مشاوره است که کمک خواهد کرد که سفر خود را به یکی از بزرگ.

زمانی که سفر و با استفاده از کامپیوترهای عمومی هرگز تایپ در رمز عبور حساس و یا اطلاعات بانکی.

رایانه های عمومی ممکن است کی لاگر نصب شده بر روی آنها را هنگامی که شما را به حساب بانکی شما هر کس نصب وارد شوید که keylogger و سپس دسترسی به حساب نیز دارد.

حمل مقدار بیش از حد از اشیاء با ارزش را می تواند شما را در معرض خطر سرقت یا قطع لذت سفر خود را اگر آنها به دست داده و یا آسیب دیده. موارد بیشتر شما را با شما داشته باشد، شانس می خواهد بالاتر شما می توانید یکی پشت را ترک خواهد کرد یا مورد سرقت رفته می شود.

انتخاب صندلی های راهرو همیشه گزینه های خود را باز نگه دارید. صندلی کنار پنجره مشاهده است، اما صندلی در راهرو به شما اجازه می دهد آزادی بیشتر در خود کیف های سقفی دستشویی ها، دسترسی به گرفتن توجه سرویس کارمندان و فضای خالی در یک طرف شما.

هنگامی که به سفر خارج از کشور، در lookout برای جنایتکاران که ممکن است به عنوان قانون یا دولت مقامات نما باشد.

چرا که این می تواند شما را برای سرقت مجموعه کسی گذرنامه های اصلی خود را از دست ندهید. راه رفتن یا رانندگی اتومبیل خود را به ایستگاه پلیس اگر شما می توانید به خواسته می شود. سواری با غریبه ها را دریافت.

هتل زنگ ساعت خود را چک کنید. نمی خواهید است بیدار شد خیلی زود به خاطر زنگ است که توسط شخصی که وجود دارد قبل از شما در آنجا ماند. برای تعطیلات خود را به آرامش بخش که ممکن است، آن را خاموش و یا تنظیم آن را به زمانی که شما قصد بیدار شدن.

همیشه به یاد داشته باشید تا نوک هر پرسنل هتل. به طور کلی، شما یک دلار در هر قطعه از توشه و هر نقطه بین دو و پنج دلار در روز برای خانه داری را بدهد. اوج قدردانی خود را برای کار خود را نشان می دهد و حفظ رابطه خوب با کارکنان هتل شما کمک خواهد کرد.

شما قادر خواهید بود به باور نکردنی حیوانات و گیاهان. بیابان تجربه ویژه را برای بازدید کنندگان اول زمان ارائه می دهند. آن را باید هدف هر کسی که علاقمند به جهان را به تعجب صحرا به تجربه حداقل یک بار.

اگر شما نیاز به ترک خودرو خود را در فرودگاه برای مدت زمان سفر خود را پس همیشه پارکینگ فرودگاه خوبی در پیش از پیش کتاب. پارکینگ می توان گران تر زمانی که روز پرواز رزرو. سعی کنید برای اتوبوس یا تاکسی برای نجات حتی بیشتر.

هنگامی که به سفر, هتل اگر آنها را به شما بدهد همان نرخ هتل آنها را به مردم محلی شما ماندن در بپرسید. هتل ها اغلب معاملات خاص به مردم محلی در تلاش برای پر کردن اتاق خود را ارائه. اگر شما با کسی که زندگی در شهر شما برنامه ای برای دیدار دوستانه با آنها تماس بیش از حد را مشاهده کنید اگر آنها از هر گونه معاملات خاص. این رویکرد می تواند کمک به شما مقدار زیادی پول صرفه جویی.

تمرکز بر آنچه شما انتظار می رود برای سفر خود را نمی. راهنمایی در این مقاله به نفع خود استفاده کنید. یاد بگیرند که چه می توانید درباره سفر چون به آن پرداخت

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

92 − 86 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال