سفر با نوجوانان: برخی نکات مفید

شما نیاز به دانستن بیش از پریدن از روی هواپیما و جایی رفتن!

شما ممکن است بسیار هیجان زده است، اما انجام ساماندهی کمی اول مهم است به یاد داشته باشید. تعدادی از راه هایی که برای برنامه ریزی برنامه سفر و تعداد بی نهایت مکان برای بازدید وجود دارد.

تو چه لازم است؟ صرف نظر از جواب شما اینجا برخی نکات به شما کمک کند.

جلوگیری از غذاهای که چیزی تو به پنهان کردن در یک ظرف می باشد. مطالعه زبان و به ویژه کلمات که در آن شما باید بدانید که به توضیح شما آلرژی چیز بسیار مهم را به هنگام مسافرت خارج از کشور است.

این به شما توانایی هشدار خدمتکار و یا پیشخدمت غذاهایی که آلرژی به را از وعده های غذایی خود را طوری که می توان آنها را نگهداری به من بدهید.

اگر شما به خرید یک دوربین برای سفر خود را قبل از خرید دقت فکر می کنم. اگر شما کمپینگ خواهد شد به عنوان مثال، شما ممکن است بخواهید بسته باتری اضافی. معمولا، شما نیاز به دوربین های دیجیتال است که آسان به روشن و سریع به منظور جلوگیری از یک عکس از دست رفته تمرکز می کند.

ایده خوب ایمنی این است که با چوب پنبه بستن درب بسته در توشه خود را برای اقامت در هتل. برخی از مناطق فقط که امن نیست. اگر درب اتاق هتل به زنجیره ای و یا deadbolt ندارد, استفاده از doorstop توسط آن زیر درب wedging و ترک آن وجود دارد در حالی که شما خواب.

دور گاهی اوقات باعث می شود شما می خواهید به بخش هایی از خانه های خود را در طول سفر. بیش از حد را ندارد; لوازم آرایش لازم نیست در خانه باقی بگذارید. فکر می کنم در مورد شما که بیشتر استفاده. کسانی که با شما بسته.

هنگامی که بسته بندی نور برای سفر طولانی را همراه یک کت باران با پوشش نرم. شما هرگز درباره تغییرات آب و هوا می توانید مطمئن باشید. علاوه بر این, بارانی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان windbreaker یا حوله تن پوش به عنوان مورد نیاز.

نرخ ارز قبل از سفر خود را به طرح بهتر بودجه خود را بررسی کنید. هنگامی که شما می دانید چقدر قبل از رسیدن به مقصد شما دارید یک ایده بهتر از چه مقدار شما می توانیم به صرف و شما می توانید برنامه سفر مناسب توسعه دلار را می رود. قادر به حذف بخش زیادی از استرس که راه سفر خواهیم کرد!

ثبت نام برای خبرنامه الکترونیکی تمام خطوط هوایی اصلی. این خبرنامه الکترونیکی معمولا ارائه شما با فرصت به استفاده از چانه زنی صرفه جویی در پول، مانند ارائه می دهد آخرین لحظه تخفیف و دیگر معاملات منحصر به فرد را انتخاب کنید. خبرنامه الکترونیکی شما را با تخفیف های صرفه جویی در پول است که به سفر خود باشند حتی اگر آنها نیز ممکن است مسدود صندوق کمک ارائه می کنند.

به اتومبيل شما ۱۸ ساله یا مسن تر شود باید، اما برخی از شرکت ها حتی بیشتر و تعیین حداقل در ۲۵٫ اگر شما جوان تر از آن، شما ممکن است مجبور به پرداخت بیشتر. در بعضی از نقاط شهروندان ارشد نه به اتومبيل مجاز ممکن است. اگر اعمال این به شما در مراحل اولیه ساخت خود را رزرو، پرس و جو.

سفر بسیار بیشتر از پریدن از روی هواپیما و پس از رسیدن به مقصد جدید شامل. مقدار زیادی از برنامه ریزی لازم برای لذت بردن از تجربه است. نکات قبلی شما با مشاوره موثر ارائه شده باید

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

90 − 83 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال