راه های مبتکرانه را بیشتر سرگرم کننده و Frazzling کمتر سفر

سفر راه عالی برای ماجراجویی مدرن و فرهنگ های دیگر شده است. با این حال، سفر وقت گیر و گران قیمت می تواند باشد. اینجا برخی از راهنمایی های مفید برای ساخت بیشتر وقت گرانبها تعطیلات خود را به سفر و نگه داشتن آن را مقرون به صرفه.

طرح راه جلوتر از زمان هنگامی که شما، تا حد امکان پایین نگه داشتن هزینه های سفر به را. از هنگامی که راه های بسیاری برای صرف پول در هنگام سفر هر چه زودتر شما آنها را خرید عملا همه ارزان هستند.

سعی کنید به انجام کارهای در آخرین لحظه به منظور داشتن پول بیشتر در سمت چپ در بودجه خود را بعد.

اگر شما نیاز به واکسن های خاص در کشور شما در حال سفر به، گواهی تایید شما شده واکسینه شده حاصل کنید.


این پیشنهاد را به آرامی به عنوان آن می تواند ایجاد وضعیت که در آن شما بین مقصد تا زمانی که آنها اثبات آنها نیاز دقیق هستند توصیه نمی شود. بدون اثبات این مقامات هیچ راهی برای دانستن اگر شما شده واکسینه شده و ممکن است شما را در قرنطینه قرار داشته باشد.

سعی کنید کمی انعطاف پذیر مربوط به مقصد تعطیلات که. لکه تعطیلات مورد علاقه ممکن است سرگرم کننده, اما اگر شما متفاوت باشد خود مقصد تعطیلات خود را جالب تر و به یاد ماندنی می توانید. علاوه بر این، مقصد جایگزین شما کشش بودجه سفر تنگ کمک.

اگر شما در حال رفتن در یک هتل در منطقه نه طوری بزرگ doorstop کمک ممکن است. آنها کوچک و آسان به بسته است. آنها همچنین انجام یک کار بزرگ نگه داشتن درب بسته.

سعی کنید اضافه کردن سفر فرشته قیمت به صرفه جویی در هزینه. این اجازه می دهد تا شما را به مقصد خود را وارد کنید و وب سایت شما را به هر گونه تغییر قیمت هشدار. اگر هتل و یا خطوط هوایی قیمت را کاهش می دهد به مقدار مورد نظر شما یک اعلان دریافت خواهید کرد. این راه شما را به طور مداوم بررسی سایت ندارد.

آیا برای مشق شب خود را قبل از رزرو کنید. نگاهی به وب سایت های مختلف با بررسی در مورد شما می خواهید به سفر به. سوال در مورد تجربیات سفر خود را دوستان و روابط. انجام برخی از تحقیقات شما را آگاه تر از آنچه می تواند انتظار می رود و کمک به شما تصمیم می گیرید چه فعالیت برای انجام یک بار شما وجود دارد خواهد شد.

پارک ملی عبور مقرون به صرفه برای خرید اگر قصد دارید به پارک های ملی بازدید منظم در طول سال است. آنها فقط هزینه ۵۰ دلار و برای استفاده در آن سال در پارک ملی هر خوب باقی می ماند.

اگر شما در حال برنامه ریزی در ساخت هتل باقی می ماند، شمع سفر چیزی است که شما می خواهید را با شما هستند. این اتاق و بوی چمدان خود را بهتر خواهد شد. علاوه بر ترویج آرامش عاشقانه حتی ساده تر خواب ممکن است. شما می توانید خرید این شمع در اندازه های کوچک, و آنها معمولا قطره رایگان.

هنگامی که شما در حال سفر در کشتی کروز، تلاش برای گفتگو با دیگر مسافران در طول شام رسمی را. در کشتی های بسیاری از شما در یک میز بزرگ نزدیک مردم شما را ملاقات نکرده نشسته خواهد شد. اوقات خوبی داشته باشید و معاشرت با کسانی که شما را ملاقات کنید. آنها با شما برای مدت زمان سفر خواهد شد و آنها به شما آموزش ممکن است برخی از چیزهایی که شما در مورد کشتی نمی دانند.

نکات ذکر شده در اینجا قطعا شما تعیین اهداف برای برنامه آینده سفر خود را، که آیا شما قصد سفر به کشور خود را از خارج از کشور کمک خواهد کرد. سفر می تواند لذت بخش و پر از شگفتی است, بنابراین رفتن و شروع به لذت بردن از آنچه در جهان ارائه کرده است

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 4 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال