راهنمایی به برنامه سفر خود را بیمه می موفقیت

مسافرت است واقعا جالب سرگرمی برای بسیاری از مردم.

سفر می تواند سرگرم کننده و استرس زا باشد. در اینجا, شما کشف پیشنهادات برای ساده کردن فرایند برنامه ریزی.

به منظور قیمت سفر خود را پایین نگه دارید، شما باید آن را بسیار جلوتر از برنامه کتاب. همه چیز که می تواند خریداری شده در سفر یک چیز مشترک و است که آنها هزینه کمتر زمانی که در پیشبرد خریداری شده به اشتراک بگذارید. با به حداقل رساندن هزینه های آخرین لحظه خود، شما می توانید بودجه سفر خود را بیشتر کشش.

هنگامی که شما سفر آرامی بسته و تنها ملزومات را. بیشتر، بیشتر به شما بسته شما ممکن است مجبور به حمل، هزینه های بیش از حد توشه برای و سپس نگه دارید تا با پرداخت. توجه به شماره کفش شما، آنها تمایل به بزرگ و سنگین.

هنگامی که سفر خود را به شما را به فرودگاه محلی، نگاهی به وب سایت خود را به خطوط هوایی که ارائه خدمات پرواز به فرودگاه را مشاهده کنید. خطوط هوایی منشور است که شما را پیدا خواهد کرد، هنگامی که به دنبال نرخ استفاده از برخی از این فرودگاه کوچک و چند بار به شما می توانید یک معامله بهتر.

حتی اگر آن پرواز بین المللی هنگام سفر در هواپیما در خطوط هوایی برای هر یک از نیازهای راحتی شما تکیه می کنند. اگر فکر می کنید آنها را در مفید بسته سفر بالش، پتو نور و هدفون راحت. شما همچنین باید برنامه را چند شرکت هواپیمایی مورد تایید تنقلات همراه در مورد وعده های غذایی هواپیمایی با صدای تلپ افتادن.

نوزاد خود جوان در سفرهای طولانی را اشغال نگه دارید. همراه برخی از اسباب بازی های مورد علاقه خود را امتحان کنید. همچنین، در نظر گرفتن برداشت تا چیزی جدید. اسباب بازی جدید بیشتر احتمال دارد به فرزند شما توجه از چیزی است که آنها قبل از دیده است.

هنگامی که شما در سفر ممکن است بخواهید برخی از خانه همراه با شما به ارمغان بیاورد. اما حد را ندارد. خودتان را به یک لیست از چیزهایی که شما را با استفاده روزانه. فقط ملزومات بسته.

همیشه نکته ایستگاه خانه دار و بل. نوک معمولی دلار در هر کیسه توشه و هر نقطه از دو تا پنج هزار دلار در هر روز برای خانه داری است. انجام این کار که شما رابطه خوبی با هر دو در طول اقامت خود در هتل باید اطمینان حاصل شود.

آن را با هم نگه دارید. قادر به صرف تمام وقت خود را به جستجو از طریق خانه برای همه آداپتورهای، لوازم آرایش، بالش، و غیره نیست. فروش زباله پلاستیکی است که به شما تمام نیازهای سفر شما را در یک محل ذخیره اجازه. ظرف خوب را که متناسب با منظمی در زیر تخت و آماده برای سرعت گرفتن هر زمان که شما در تعطیلات بروید.

کتاب بازی یا کارت ویزیت هتل شما در حال استفاده در شخص خود را در حالی که کردن نگه دارید. اگر شما در یک کشور خارجی یا شهر و شما از دست رفته کنید، شما چیزی برای نشان دادن به دیگران برای کمک به پیدا کردن راه خود را بازگشت به هتل را داشته باشد. این بسیار مفید است اگر شما صحبت نمی کنم زبان روان است.

همانطور که در آغاز گفت: بسیاری از مردم عاشق سفر. با این حال، بسیاری از مردم هنگامی که برنامه ریزی تعطیلات تاکید تبدیل. توصیه های ارائه شده در اینجا برای برنامه ریزی سفر لذت بخش تر را استفاده کنید

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

49 + = 55

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی