راهنمایی برای سفر خود را آسان تر

شما در کسب و کار، رفتن به دیدار بستگان و یا گرفتن تعطیلات بسیار مورد نیاز برای خودتان سفر ممکن است. با این حال شما سفر شما ممکن است آن را انجام دهد بهتر است بعد از خواندن این مقاله. آیا شما انجام آن در جاده اقیانوس، ریل و یا در آسمان راهنمایی اینجا موجود می تواند کمک به شما را بیشتر از سفر،.

ایجاد لیستی از آیتم های شما نیاز به بسته. لیست باید به خوبی در پیشبرد (۷-۳۰ روز) ساخته شده و همه نیازهای شما می باشند. این راه حتی اگر شما روز قبل از اینکه شما ترک بسته, آن ساده تر خواهد شد و شما موارد ضروری را فراموش نخواهد کرد.

بسیاری از افراد زنده و رزرو صندلی کنار پنجره می میرند. با این حال، شما باید به یکی در راهرو در نظر. اگر چه نظر خوب خارج از هواپیما ممکن است شما این صندلی اجازه می دهد تا دسترسی آسان تر به سرویس بهداشتی و یا شما باید نیاز به چیزی از محفظه بالای سر.

در خطوط هوایی حتی اگر قصد دارید در پرواز راه دور شما به تهیه کردن به هر نیاز، پرواز با حال تکیه می کنند.

به خاطر cutbacks، بسیاری از خطوط هوایی بالش، پتو و یا هدفون, پس را خود اگر شما از آنها استفاده خواهد شد را فراهم نیست. علاوه بر این، این یک ایده خوب به چیزی به میان وعده در است.

اطمینان حاصل کنید که شما کفش راحت در هر زمان که شما مسافرت و به راحتی حذف را.

بررسی های امنیتی در فرودگاه ها در حال حاضر نیاز شما را به کفش خود را حذف. راحتی از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین مقدار زیادی از پشتیبانی غیر ضروری است شما مقدار زیادی نشسته خواهد شد. صندل دمپایی لا انگشتی هنگام مسافرت های هوایی بزرگ هستند.

قرص های خواب آور یا آرام بخش می تواند از طریق پروازهای طولانی سرخی آن کمک. برای بسیاری از خواب در هواپیما پر سر و صدا و ناراحت کننده می تواند مشکل باشد. برای کمک به شما برخی از خواب در طول پرواز خود را، شما باید یک قرص است که به شما آرامش. قبل از هواپیما، طول می کشد که تاخیر و یا مشکل هواپیما را برمی گرداند که ممکن است نیاز به قرص لازم نیست.

دیگر انواع حمل و نقل را در نظر بگیرید. مسافرت با اتوبوس در سال های اخیر تغییر کرده است. ارزان و تمیز، بسیاری از رسانه های الکتریکی و رایگان Wi-Fi و همچنین قدرت پردازش بیشتر است. برخی از شرکت های ارائه بسته می پردازد, ساخت بسیار آسان سفر.

هنگامی که شما خارج از کشور سفر را همراه عکس گذرنامه های اضافی. گرفتن پاسپورت جایگزینی چندی اگر شما آن را از دست یا به سرقت رفته می شود را می توانید. حتما عکس یدکی از خود دست به این روند سریع تر بروید. مستندات مناسب است شما هم; شما می دانید اگر شما نیاز به تعویض پاسپورت.

در صورتی که بسیاری از مشکلات در حالی که سفر، شما را نا امید احساس کنید. پروازهای لغو شده و اتومبیل کرایه ناپدید می شوند. در طول زمان، و عامل تنها مردمی است که می تواند همه چیز را تحمل هستند. البته هر دوی شما می خواهید برای حل مسائل اما طبايع به راحتی تحت این شرایط زبانه می کشد. به عنوان آرام و مودب که ممکن است باقی بماند. شما احتمال بیشتری برای رزولوشن رضایت بخش رسیدن به معضل خود را اگر شما انجام دهید و آن را می شود استرس کمتر است.

همانطور که می بینید، از مقاله متعدد تجربه سفر یکی از بدون هیچ زحمتی، اما یکی از لذت و آرامش است که شما می توانید انجام دهید وجود دارد. بنابراین، شروع یک لیست و قرار گرفتن برای ماجراجویی سفر بعدی خود را راه اندازی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 51 = 61

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال