توصیه های سفر: از طلوع خورشید تا غروب آفتاب

آیا شما در مسافرت با قطار و هواپیما یا اتومبیل، سفر نکات ارائه شده در اینجا کمک خواهد کرد که شما را به سفر موفقیت آمیز.

این مقاله هر مرحله از راه را برای شما کمک می کند.

اگر شما به واکسیناسیون به منظور رسیدن به یک کشور خاص به حمل مدارک خود را با شما. شما ممکن است به این نیاز اگر شما سعی می کنید وارد کنید و یا خروج از کشور و حتی زمانی که شما از یک شهر به شهر. بدون گواهی، راه دانستن اگر شما شده واکسینه شده و شما می تواند در نهایت در قرنطینه وجود ندارد.

اگر شما در یک پرواز کوتاه یا طولانی هواپیمایی برای تامین ملزومات شما انتظار نیست. اگر شما واقعا نیاز به هدفون پتو و بالش را به راحت در حالی که پرواز، شما خود را در هیئت مدیره با شما را باید. علاوه بر این، این یک ایده خوب به چیزی به میان وعده در است.

خرید بلیط در اینترنت در پیشبرد و چاپ آنها در خانه هنگامی که شما مقصد خاص مانند پارک، در ذهن. شما ممکن است مجبور به پرداخت کمی اضافی برای راحتی، اما شما نمی خواهد که با صف های طولانی خسته زمانی که شما به جاذبه. بعضی جاها باید بلوک زمان است که می توانید وارد کنید. این یکی دیگر از راه های خوب برای جلوگیری از خطوط است.

هنگام سفر چند clothespins را. این موارد نمونه سفر نیست، اما آنها می تواند مفید آمده.

به یاد داشته باشید هنگامی که به سفر با هواپیما به پوشیدن کفش های راحت و آسان به لغزش خاموش. می خواهید به آنها را در بررسی های امنیتی است. خود را مهم ترین عامل است. چون شما نشسته بیشتر از ایستاده خوب انجام دهد کفش پشتیبانی لازم نیستند. دمپایی لا انگشتی یا کفش های slip-on برای مسافرت هوایی توصیه می شود.

فروشگاه های بسیاری از overcharge برای این محصولات به حداقل رساندن پس انداز خود را. راه های مختلف برای ذخیره فضا به لباس های خود را موثر تر است. شما می توانید فضای بیشتری در کیسه های خود را نسبت به شما فکر می کنید اگر شما درست بسته.

اگر می خواهید قهوه ای در صبح, اگر شما ذوب یخ هتل شما آب می فیلتر شده اند. بنابراین آن را ذوب می تواند خواب شما آب یخ اغلب طعم بهتر از آب لوله کشی پس سطل یخ پر کردن. هنگامی که شما بیدار در صبح شما قادر خواهید بود برای دم کردن قهوه تازه با مزه مناسبی آب فیلتر شده.

اگر شما در حال برنامه ریزی سفر به یک کشور خارجی، اولین قدم این است که برای بررسی شرایط ویزای خود را. اخذ ویزا می توانید در حالی که، بنابراین برای شما درخواست قبل از سفر خود را. این سفر بدون ویزا حق شما مشکل وارد شدن به برخی از کشورها را بیشتر هموار رفتن کمک خواهد کرد.

تعطیلات خود را سازگار با محیط زیست با استفاده از خدمات محیط زیست می توانید. بسیاری از هتل ها که برنامه کتانی استفاده مجدد اجرا استفاده از روشنایی انرژی کارآمد جای سطل بازیافت برای استفاده از مهمان استفاده جريان لوله کشی و استفاده از منابع انرژی جایگزین وجود دارد. اپراتورهای تور شرکت های اجاره خودرو رستوران ها و بسیاری از دیگر سفر سرویس دهندگان نیز پیدا کردن و اجرای روش های جدید اجازه می دهد تا مسافران را به سفر سبز.

حتما به نکات فوق را به خاطر داشته باشید که شما برنامه سفر خود را. اطلاعات ذکر شده در بالا شما زمانی که برنامه ریزی یک سفر کاری و یا تعطیلات کمک خواهد کرد

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

54 + = 64

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال