توصیه های سفر آسان برای یک تجربه بزرگ

این مهم نیست که آیا شما برای یک سفر تفریحی در سراسر خطوط دولتی و یا در سراسر مرز در حال آماده سازی; سفر دور از خانه برای هیجان بزرگ و احتمالا مقدار زیادی از استرس است.

اطلاعات را از این مقاله کمک خواهد کرد که شما برنامه سفر خود را به نگه داشتن آن لذت بخش است.

همانطور که شما سفر خارج از کشور، آگاهانه از خدمات تاکسی استفاده می شود. برخی از “تاکسی” هستند نه مشروع. هر کسی می تواند به عنوان تاکسی سرویس در برخواهد داشت و شما نمی دانید چکار ممکن است کسی یا جایی که شما ممکن است گرفته شود.

اگر برای رسیدن به بندر سفر کروز شما نیاز به رانندگی خود را به شهر، روز قبل از ورود و پیدا کردن یک هتل با پارکینگ رایگان در نظر بگیرید. کارکنان هتل این است اگر وجود دارد هر منتشر نشده پارکینگ معاملات بپرسید.

سعی کنید برای خرید بلیط به پارک های تفریحی در پیشبرد طوری که شما آنها را می توانید چاپ کنید. حتی اگر هزینه وجود دارد، این بسیار ارزش آن را به جست و خیز صف های طولانی برای خرید بلیط در محل است. یکی دیگر از گزینه برای رد شدن از پذیرش این است که با استفاده از بهنگام ورود به پارک.

اگر آن را بیش از حد سخت است خزدار دوستان خود را در خانه ترک، او را همراه آورد. بسیاری از هتل های حیوان خانگی دوستانه و تعطیلات سایت در حال حاضر وجود دارد. این محدوده از حیوان خانگی دوستانه cruises به چشمه های معدنی گربه و سگ مهدکودک مراکز. نه با تجربه به خاطر ترس و دوستتان خزدار همراه به ارمغان بیاورد.

اگر می خواهید قهوه ای در صبح, اگر شما ذوب یخ هتل شما آب می فیلتر شده اند. آب طعم خوب به ندرت، بنابراین یخ در سطل ذوب شدن یک شبه. هنگامی که شما بیدار شما آب خوب برای قهوه خود استفاده کنید.

پرواز off-hour دلنشین با کمک خواب ایدز ساخته شده می تواند. اغلب سخت به اندازه بقیه در هواپیما، تنگ صندلی ماشین سر و صدا و افراد زحمت داده است. در حالی که پرواز را در حال انجام است که شما می توانید خواب قرص خواب تنها آنچه شما نیاز دارید، ممکن است. این را قبل از پرواز، را نه به عنوان ممکن است تاخیر یا مشکل که نیاز به بازگشت.

هنگامی که به سفر خارج از کشور، از جمله از دست دادن پاسپورت آمریکا عاقلانه از قبل، آماده شدن برای شرایط اضطراری است. وزارت خارجه ایالات متحده با استفاده از سایت (usembassy.state.gov)and affords شما تماس و اطلاعات مکان برای سفارت و کنسولگری در داخل کشور بازدید می شوند. این اطلاعات با شما را در سفر به ادامه می دهند. اگر که باعث تاخیر جایگزینی برای پاسپورت شما چند روز طول می کشد (یا کمتر)، بنابراین آماده شود.

سپس قبل از سفر اگر درک ارزش ارز محلی شما be قادر to بودجه سرمایه خود را بسیار ساده تر. دانستن ارزش دلار خود را قبل از سفر شما به شما می دهد تصویر روشنی از آنچه که صرف می توانید و ایجاد برنامه سفر است که منجر به پس انداز. این به این معنی شما قادر خواهید بود به زمان زیادی بدون هزینه بیش از حد.

پیشاپیش برنامه ریزی بهترین کاری که شما می توانید قبل از سفر خود است. ترفندها و نکات ارائه شده در اینجا شما سفر بی خطر است که شما برای همیشه به یاد داشته باشید که کمک خواهد کرد

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 24 = 29

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال