به آسانی قابل درک راهنمایی و مشاوره در مورد سفر

هیچ چیزی به شما می دهد چشم انداز بهتر جهان از سفر. سفر ماجراجویی و آموزش عالی ارائه می کنند. با انواع نقاط را به کاوش در جهان ما هر کسی می تواند مقصد بزرگ برای لذت بردن از پیدا کنید.

اینجا چند ایده های فوق العاده برای شما میگیرد.

آیا تبادل پول نقد خود را در یک کشور دیگر، استفاده از دستگاه های خودپرداز. بانک ها نرخ های بهتر برای تبادل ارزهای از شما خواهد بود قادر به دریافت کنید. این می تواند به شما یک تن به ذخیره کنید.

همه اشیاء با ارزش غیر ضروری در خانه باقی بگذارید. اگر شما تصمیم به آوردن اشیاء با ارزش شما آنها را از دست بدهد یا آنها حتی می تواند به سرقت رفته است.

طرح راه جلوتر از زمان هنگامی که شما، تا حد امکان پایین نگه داشتن هزینه های سفر به را. با وجود روشهای مختلف شما پول خود را در سفر خود را صرف می تواند بسیاری از سهم یکی از ویژگی های: هر چه زودتر شما آنها را خرید, ارزان تر هستند. سعی کنید به انجام کارهای در آخرین لحظه به منظور داشتن پول بیشتر در سمت چپ در بودجه خود را بعد.

آگاه باشید که در برخی از شهرهای خارجی بسیاری از مجرمان به عنوان پلیس مطرح می شود. همانطور که شما هرگز آن دیگر ممکن است هرگز آنها را به پاسپورت اصلی. سفر اگر شما توصیه است که شما نیاز به بازگشت با آنها را به ایستگاه پلیس یا اداره دیگری، با آنها تنها با پا. دریافت در یک وسیله نقلیه با محلی است که شما نمی دانید.

مراقب باشید در هنگام وارد شدن به تاکسی در یک کشور دیگر است. قبل از وارد شدن به تاکسی، حلال است حتما. کسی می تواند نشانه تاکسی به ماشین خود را اضافه کنید، اما آنها ممکن است مشروع.

هنگام پرواز با هواپیما، هرگز فرض کنیم که خطوط هوایی تمایل به هر نیاز شما, حتی در پروازهای طولانی. حاصل کنید که شما را در یک پتو بالش و اگر شما را به آنها هدفون استفاده کنید. اگر شما نگران در مورد گرفتن نه چیزی برای خوردن در پرواز طول تنقلات خود را نیز به ارمغان بیاورد.

تمرین در ورزشگاه روز قبل از اینکه شما را به پرواز شما. بودن در یک پرواز طولانی می تواند فوق العاده خسته کننده. علاوه بر این، نیاز به نشستن در یک نقطه برای ساعت می تواند پشت و پاها به شدت گرفتگی عضلات بالا. شما آرام تر خواهد بود در طول پرواز خود را و می تواند کمک به جلوگیری از بدن درد توسط کشش قبل از پرواز خود را.

سفر یک تجربه یادگیری برای شما و خانواده تان را. با آماده سازی مناسب و اقدامات احتیاطی، چیزی برای ترس از جهان در حال توسعه وجود دارد. سفر به فرهنگ های بسیار متفاوت فرزندان خود را نشان خواهد داد بقیه جهان میرسد. آن را نیز شما فرصتی برای درک بهتر و دلسوزی برای فرهنگ غیر از خود را می دهد.

بازدید از وب سایت ها و انجمن ها که مربوط به سفر. انجمن سفر بهترین راه است که شما می توانید برای سفر خود را آماده است. شما درباره جاذبه های شما نیست در غیر این صورت مورد شناخته شده اند ممکن است پیدا کردن.

حالا شما آماده برای برنامه ریزی یک سفر بزرگ است. شاید شما محل شما هرگز به فکر شما می توانید مراجعه کنید. با استفاده از این توصیه به سفر است که بسیاری از سرگرم کننده، به جای شما باعث بسیاری از استرس است. سفر بزرگ است و ارسال کارت پستال برخی از خانه

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

35 − = 28

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال