بهترین راه برای سفر خود را با موفقیت

بسیاری از تصمیمات هنگام سفر شما ساخت کنید وجود دارد. گاهی برای گرفتن یک سفر آماده سازی سرگرم کننده است. چند راهنمایی در این مقاله شما را با برنامه های سفر شما کمک خواهد کرد که وجود دارد.

هنگامی که برنامه ریزی یک سفر انتخاب دوربین های دیجیتال خود را با نیازهای سفر خود را در ذهن. اگر شما قصد دارید که کوله پشتی به عنوان مثال، باتری های قابل شارژ بدون استفاده خواهد شد. مطمئن شوید دوربین شروع می شود و بنابراین شما هر شات گرفتن به سرعت تمرکز.

همیشه با توجه به محیط اطراف خود را هنگام سفر و پیگیری اموال خود پرداخت. اگر قادر به حمل یک کیف پول هستند، حتما به آن جمع منظمی زیر بازوی شما. جلوگیری از انتخاب کیف که جیب های زنان در خارج از. اگر کیسه خود را، بنابراین بهتر است آن را خالی این است که به راحتی در دسترس در مناطق شلوغ هستند.

کیسه سفر است که کمک خواهد کرد که وسایل خود را امن نگه دارید انتخاب کنید.

هنگام مسافرت های هوایی، حتما به پوشیدن کفش های سبک و راحت. شما می خواهید کفش را نیز به راحتی قابل جابجایی است. از آنجا که شما به راحتی می تواند لغزش آنها در خارج این چک های امنیتی آسان تر می سازد.

هنگام سفر، آسایش همه چیز است. نگران نباشید مورد حمایت جدی پا; شما انجام خواهد داد خیلی بیشتر نشسته از راه رفتن هنگام سفر هوایی. دمپایی لا انگشتی یا صندل کفش سفر هوایی ایده آل هستند.

نرخ ارز تحقیقات قبل از خروج خود را از این را آسان تر به بودجه. این به شما نشانه خوبی از آنچه شما پول ارزش به من بدهید. این کمک خواهد کرد که شما برای ذخیره کردن مقداری پول در سفر خود را.

پارک ملی عبور بازديد سرمایه گذاری خوب اگر شما ساخت را مکرر به پارک های ملی است. آن تنها ۵۰ دلار سال است و ورود شما را به پارک ملی را پوشش می دهد.

اگر شما در حال سفر با کودکان، طرح هر چند ساعت را می شکند. این توقف برای استراحت دستشویی و شانس کمی کشش است. اجازه دادن به کودکان کوچک یک بار در حالی که گرفتن دفع بیماری حرکت کمک خواهد کرد. ممکن است کمی طولانی تر کنید وجود دارد اما سفر خواهد بود بسیار کمتر استرس زا.

اگر شما یک فرد فراموشکار هنگام سفر و اتاق هتل را ترک, شما خودتان یادآوری پیام در آینه خشک با استفاده از نشانگر پاک بمونه. شما واقعا چیزی در آینه نوشته شده دست دادن نیست. این رویکرد بزرگ است و نشانگر به راحتی پاک کردن.

هر زمان که شما قصد سفر، هتل بپرسید اگر آنها شما نرخ همان داده شده به مردم ‘محلی’ به من بدهید. هتل ها اغلب معاملات خاص به مردم محلی در تلاش برای پر کردن اتاق خود را ارائه. شما می تواند به شما تماس با هر کسی می دانید که در آن منطقه زندگی می کند و درخواست آنها برای پیدا کردن هر گونه معاملات خاص برای مردم محلی وجود دارد. این می تواند به شما برخی از پول نقد به ذخیره کنید.

اگر شما در حال بدست گرفتن کروز، دریافت به اطلاع مسافران همکار خود در شام. کشتی به جای شما را در جداول با غریبه ها تمایل دارند. استراحت و تفریح تعامل با دیگران. آنها با شما برای مدت زمان سفر خواهد شد و آنها به شما آموزش ممکن است برخی از چیزهایی که شما در مورد کشتی نمی دانند.

همانطور که قبلا مورد بحث، برنامه ریزی سفر خود را هیجان انگیز می شود و کمک می کند تا همه چیز آغاز شده در پای راست می. نگاهی به آنچه شما را به دریافت بیشتر لذت بردن از سفر آینده خود را آموخته

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 5 = 4

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی