برنامه ریزی تعطیلات خانم این نکات سفر نکنید!

اکثر مردم در برخی از نقطه در زندگی خود سفر. شما هنوز هم می توانند یاد بگیرند بسیاری درباره سفر که آیا شما یا نه تجربه. در این مقاله شما را از مشاوره بزرگ در مورد سفر را به پیدا کنید.

هنگامی که شما را به سفر خارج از کشور همیشه اطلاعات مهم را در دست نگه دارید. میان این اطلاعات باید به اطلاعات تماس برای سفارت و یا کنسولگری برای کشور شما در حال دیدن. مشکل یا مشکلات خارج از کشور صورت می باید این اولین نقطه تماس خود است.

اگر شما هر گونه مسائل را در سفر خود را برخورد آنها با این مسائل کمک کند.

انتخاب صندلی های راهرو همیشه گزینه های خود را باز نگه دارید. این انتخاب صندلی شما اجازه می دهد تا دسترسی آسان به سرویسهای بهداشتی مجهز به چمدان های سقفی و بشم و فضای پای بیشتری به شما می دهد.

هنگامی که تصمیم گیری در یک دوربین را در سفر خود را به نیازهای شما در نظر بگیرید. اگر شما در حال برنامه ریزی در کوله پشتی به عنوان مثال، باتری قابل شارژ لیتیوم پاسخ ممکن است. سعی کنید برای پیدا کردن دوربین های دیجیتال شما می تواند روشن و تمرکز به سرعت. شما نمی خواهید به دست هر چیزی به یاد ماندنی.

هنگام سفر با بچه کوچک, شما نیاز به فعالیت و چیزهایی که آنها اشغال را برنامه ریزی.

طول هر چیزی دوست دارد فرزند شما با بازی به ارمغان بیاورد. شما حتی ممکن است بخواهید برای خرید یک اسباب بازی جدید به طور خاص برای سفر خود را به آنها خواهد شد با آن مجذوب و مشغول نگه دارید.

برنامه سفر سفر سفر خود را به نسبت می دهد. کسی که بدانید که محل نگهداری خود در تمام اوقات مطمئن است. حفظ تماس از طریق اینترنت برای اطمینان از کسی همیشه آگاه از برنامه های شما است. اگر آنها به طور منظم از شما بشنوند و می دانیم مکان خود را در همه زمان، وجود خواهد داشت هیچ دلیلی برای نگرانی.

کفش پوشیدن شما هنگامی که شما بروید پرواز باید راحت و سبک و آسان و قرار داده است. شما باید آنها را برای بررسی های امنیتی حذف. راحت بودن مهم ترین چیز است. چون شما نشسته بیشتر از ایستاده خوب انجام دهد کفش پشتیبانی لازم نیستند. کفش های نهایی برای سفر هستند صندل یا فلیپ فلاپ.

فروشگاه ها اغلب برای محصولات از جمله overcharge و فضای شما را ذخیره حداقل است. راه های مختلف برای ذخیره فضا به لباس های خود را موثر تر است. این تکنیک کمک خواهد کرد که شما فضای بیشتری را در کیسه خود را ایجاد کنید.

هنگامی که ساخت هتل رزرو شود برخی برای پرسیدن در مورد هر کار نوسازی یا ساخت و ساز در این نزدیکی هست. چند چیز بدتر تجربیات سفر از بیدار شدن از خواب خیلی زود به صدا ساخت سر و صدا هستند. اجتناب از اقامت در یک هتل است که ساخت و ساز دستخوش است.

شما می توانید عضویت انجمن ها و وب سایت هایی که در سفر متمرکز شده است. بهترین راه برای آماده شدن برای هر سفر معاشرت در این انجمن ها و سئوالات و خواندن داستان از دیگر مسافران است. شما را به آشنایان جدید را یادگیری از اشتباهات خود و بینش های فوق العاده را در مقصد خود را دریافت کنید.

در بسته شدن، سفر فعالیت آشنا است که بسیاری از مردم در طول عمر خود است. با یادگیری بیشتر در مورد سفر, شما بهتر برای تجربیات آینده سفر آماده سازی خود می تواند. وقتی که می آید زمان برای شما را به سفر مشاوره به شما آموخته از این ماده در ذهن نگه دارید

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال