برخی از نکات مسافرتی ساده به دنبال

بسیاری از مردم جهان بیش از سهم عشق سفر. بسیاری از فرهنگ های جدید را به تجربه وجود دارد. توصیه های زیر کمک خواهد کرد که شما برنامه سفر بعدی خود را به بهترین توانایی شما.

بسیاری از موارد ارزش در خانه باقی بگذارید. داشتن اقلام با ارزش که با شما در سفر فقط به آنها از دست رفته یا دزدیده شده درخواست است.

لیست بسته بندی برای سفر خود را ایجاد کنید!

شما این لیست حداقل یک هفته شروع باید پیشاپیش، ترجیحا قبل از آن. لیست باید شامل همه نیازهای خود را برای سفر. این شما را دور از هرج و مرج بدون توجه به چگونه اواخر شما را بسته نگه دارید.

هنگامی که سرویس های فرودگاه کوچکتر بودن به همه خطوط هوایی مختلف است که پروازهای نگاه. بسیاری از فرودگاه های کوچک با خطوط هوایی منشور خدمت کرده. این نرخ را جستجو و امکان دارد شما می توانید قیمت بهتر ظاهر نمی شوند.

را مطمئن شما را به مراقبت از خود، حتی در پروازهای طولانی تر آماده است. پتو، بالش و هدفون با شما ایده خوبی است. اگر اجازه شاید شما باید برخی از تنقلات به ارمغان بیاورد.

قبل از رزرو انجام تحقیقات خود را ساخت. بررسی وب سایت جستجو برای کاربر در مورد مقصد خود را. سوال در مورد تجربیات سفر خود را دوستان و روابط. انجام برخی از تحقیقات شما را آگاه تر از آنچه می تواند انتظار می رود و کمک به شما تصمیم می گیرید چه فعالیت برای انجام یک بار شما وجود دارد خواهد شد.

برنامه سفر خود را به اعضای خانواده. این به آنها محل نگهداری خود در تمام اوقات اطلاع می دهیم. اقامت در تماس با ما به امن. هنگامی که آنها از شما می شنوند، آنها می دانم موضوع وجود دارد.

زمانی که شما در سفر خود را کارت کسب و کار هتل خود را با شما به ارمغان بیاورد. اگر شما در یک شهر عجیب و غریب را از دست داده، این چیز کوچک می تواند بسیار مفید باشد هنگامی که درخواست محلی یا راننده جهت تاکسی. این نیز برای کسانی که درک شرکت از زبان است.

موتور سیکلت حمل و نقل بزرگ برای سفر کوتاه است. سفر لذت بخش به علت بهره وری سوخت، توانایی ایجاد حرکت های سریع و طبیعت لذت بخش سوار خواهد شد. این می تواند بسیاری از سرگرم کننده.

اگر شما در حال گرفتن اتاق هتل، که آیا هر بازسازی آینده وجود دارد یا نه پرس و جو. این می تواند بسیاری از اختلال را به شما شود. از آنجا که کارکنان هتل ناتوان کمک با سر و صدا اجتناب از این تاریخ تنها راه حل آن است.

اگر شما قصد دارید که سفر خارج از کشور با بچه ها بسته بندی چند ورق کوکی ها را امتحان کنید. ورق می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سطح صاف در کتاب رنگ آمیزی و یا کارت های بازی. برای آنهایی که کمی به آوردن مغناطیسی اعداد و حروف برای لذت بردن آموزشی سعی کنید.

هنگامی که به سفر خارج از کشور، به فکر می کنم ممکن است شرایط اضطراری مانند از دست دادن پاسپورت هوشمند است. شما می توانید وب سایت های مختلف به منظور حفاظت در برابر این را ببینید. امور خارجه است یک وب سایت در usembassy.state.gov که اطلاعات تماس از سفارت آمریکا کنسولگری ما در کشور مقصد خود را است. نگه داشتن این اطلاعات شما هنگام سفر. پاسپورت را در چند روز انجام شود.

سفر هیجان انگیز و سرگرم کننده است. شما نیاز به مطالعه فرهنگ مقصد خود را قبل از خروج. این توصیه را اعمال می شود و شروع به ساختن برنامه های شما را به سفر

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 30 = 36

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال