این توصیه را در سفر به استفاده از آن را امروز

سفر یک پدیده عجیب و غریب است. آن هم می تواند تفریحی، لازم و یا از هر دو کمی. شما در یک سفر کاری و یا تعطیلات با خانواده تان ممکن است رفتن. مقاله زیر توصیه به سفر آسان تر است.

بسیاری از اشیاء با ارزش در هر سفر را ندارد. بیش از اشیاء با ارزش به شما هدف آشکار برای سرقت می کنند.

سعی کنید اضافه کردن سفر فرشته قیمت به صرفه جویی در هزینه. این اجازه می دهد تا شما را به مقصد خود را وارد کنید و وب سایت شما را به هر گونه تغییر قیمت هشدار. زمانی که قطره قیمت به شما هشدار ایمیل می کنید. این شما را نگه می دارد از نیاز به سایت هر روز بررسی به قیمت خوب پیدا کنید.

اگر شما به اقامت در هتل, با چوب پنبه بستن درب بسته. هنگامی که شما در جاده ها در کشور با کم و یا هیچ توسعه، شما برخی از امنیت بیشتری با شما در اتاق خواب می خواهم. هنگامی که شما را برای شب، بازنشسته به خصوص اگر شما درب زنجیره ای یا deadbolt استفاده doorstop.

کار کردن اضطراب پرواز خود را با تنه زدن قبل از شما سر به فرودگاه. پروازهای طولانی می تواند خسته کننده. داشتن را نشسته در یک موقعیت است که طولانی می تواند گرفتگی در پشت و پاها را به شما. داشتن تمرین سریع یا کشش قبل از پرواز می تواند کاهش یا از بین بردن پا گرفتگی و درد در دست کم،.

آداب هتل اوج bellhop و خانه داری کارکنان شد. اين خدمات نوک خوب برای خانه داری می شود از $۲-۵ دلار در هر روز و ۱ $ در هر کیسه توشه. انجام این کار نه تنها نشان می دهد که شما کار آنها بود، اما آن نیز رابطه خوبی با آنها گردد خواهد شد.

یخ هتل استفاده برای آب برای شما قهوه در صبح فیلتر داشتن. پس از آن زمان به ذوب شدن به جای آب شیر یخ در سطل شما شب قبل از قرار دادن. شما می توانید استفاده از آن به قهوه.

پیدا کردن وب سایت های اجتماعی است که بحث در مورد اغلب سفر. ارتباط گرفتن با همکار مسافران راه بسیار خوبی برای آماده شدن برای سفر خود است. شما می توانید مردم را ملاقات کنید و به اشتراک گذاری تجارب برای کمک به شما برای جلوگیری از اشتباهات و یا دیدن چشم مهم در مقصد خود را از دست.

خدمات سازگار با محیط زیست برای سفر متوجه محیط زیست را در نظر بگیرید. بسیاری از هتل ها برنامه های کتانی استفاده می شود، استفاده از انرژی های جایگزین, روشنایی انرژی کارآمد است که و استفاده از، را مهمان بازیافت ظروف, کم جریان لوله کشی. اپراتورهای تور شرکت های اجاره خودرو رستوران ها و بسیاری از دیگر سفر سرویس دهندگان نیز پیدا کردن و اجرای روش های جدید اجازه می دهد تا مسافران را به سفر سبز.

در حالی که برخی از شرکت های اجاره خودرو این است که درایور حداقل ۱۸ می پرسند، دیگران نیاز به درایور های خود را ۲۵ سال سن داشته است. اگر نباشند، ۲۵ میزان پرداخت شما ممکن است بالاتر و شما ممکن است نیاز به استفاده از کارت اعتباری. در بعضی از نقاط شهروندان ارشد نه به اتومبيل مجاز ممکن است. وقتی که رزرو شما مطمئن شوید که شما بپرسید اگر آنها هیچ گونه محدودیت سنی را.

تقریبا همه را به یک سفر را دیر یا زود. با یادگیری موارد از قبل، شما را ممکن است مطمئن شوید که سفرهای آینده خود را مقرون به صرفه تر، بیشتر بدون استرس و لذت بخش تر است. این نکات کمک خواهد کرد که شما سفر استرس رایگان

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 30 = 31

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال