ایده هایی برای بهبود بعدی شما سفر تجربه.

ایده سفر شبیه ایجاد ماجراجویی منحصر به فرد است. کامپایل یک لیست چند بار آن را بررسی کنید و سپس برای لذت بردن از سفر خود را آماده. این اطمینان خواهد داد که شما هم فوق العاده است. توصیه های زیر باید در نظر قبل از بیرون رفتن در سفر خود را.

سعی کنید به هزینه بودجه سفر نگه دارید، آنها را تا آنجا پیش می ساخت. بسیاری از چیزهایی که شما را به سفر خرید, بسیاری از آنها را ارزان تر، هر چه زودتر شما آنها را خرید هستند. توسط حداقل رساندن هزینه های آخرین لحظه شما می توانید سفر خود را که بسیار بیشتر کشش را.

حتی اگر شما در حال بدست گرفتن پرواز طولانی، آسایش خود را تامین و در خطوط هوایی پرسنل به آنها تکیه می کنند. و موارد، مانند بالش یا پتو، ممکن است لازم باشد باید قبل از پرواز خود را بسته بندی شده. گرسنه نمی رویم! خود را میان وعده های سالم را در هواپیما!

اشتراک در ماهان قیمت برای سفر. این اجازه می دهد تا شما را به مقصد خود را وارد کنید و وب سایت شما را به هر گونه تغییر قیمت هشدار. اگر هتل و یا بلیط هواپیما قطره مقدار تعیین شده خود، به شما هشدار ایمیل به اطلاع شما تغییر می کنید. این کمک می کند تا به شما برای جلوگیری از بدون هیچ زحمتی از همیشه نیاز به بررسی.

مطمئن شوید که شما هنوز در ساعت شلوغی سفر را. اگر شما قادر به برنامه ریزی سفر است که اجتناب ساعت شلوغی این زمان برای استراحت استفاده کنید.

این زمان برای دریافت یک غذای سبک و یا اجازه می دهد کودکان به ورزش استفاده کنید.

شما می خواهید به پول نقد خود را چک های مسافرتی قبل از هر جای رفتن به غذا خوردن و یا فروشگاه. چک های مسافرتی می تواند درد برای کار با. شما ممکن است کشف شما shorted دریافت با استفاده از آنها. اگر چنین است، آنها را به پول محلی قبل از خرید تبدیل.

رزرو سفر آنلاین مانند توقف خرید برای برنامه ریزی تعطیلات است. سفر آنلاین سایت در برنامه سفر سفر خود را برنامه ریزی کمک می کند. شما می توانید خط هتل اجاره اتومبیل و پرواز با استفاده از کامپیوتر شما! شما همچنین دسترسی به نظرات و عکس ها از هتل است. این سایت تخفیف افسانه برای برنامه ریزی سفر آنلاین، مانند آخرین لحظه سفر تخفیف ارائه می دهد.

اگر شما در یک سفر دریایی شام رسمی را به گپ زدن با همسفران استفاده کنید. در کشتی های بسیاری از شما در یک میز بزرگ نزدیک مردم شما را ملاقات نکرده نشسته خواهد شد. اوقات خوبی داشته باشید و با افراد مختلف صحبت کنید. آنها با شما برای مدت زمان سفر خواهد شد و آنها به شما آموزش ممکن است برخی از چیزهایی که شما در مورد کشتی نمی دانند.

گوش مفید است اگر شما به راحتی می awoken هستند. هتل دیوار که بزرگ برای خواب هستند. گوش می تواند کمک به جلوگیری از سر و صدا اجازه می دهد شما را به خواب کاملا احساس.

اگر می خواهید برای لذت بردن از هر لحظه سفر خود را فراموش نکنید به طبیعت مادر چگونه بی ثبات می تواند باشد. تا همیشه پیش بینی برای هر آب و هوای نامساعد است که راه خود را به رهبری شود. واقعا بهشت گرمسیری انجماد یا گرمای سوزان زمستان سفر تعطیلات خود را می تواند خراب کردن.

حتی با برنامه ریزی های قابل توجهی، همه سفرهای امتیاز خود را بالا و پایین را داشته باشد. به نظاره نشست و تفریح به هر حال; این است که تعطیلات را همه چیز در مورد چیست

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 5 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال