آیا تفکر درباره سفر خارج از کشور. راهنمایی برای کمک به شما آماده.

اگر مالی حال مبارزه، شما ممکن است از پرش تعطیلات خود را برای امسال فکر.

این نقطه شروع مناسب برای مسافر مقرون به صرفه است.

بسیاری از اشیاء با ارزش در هر سفر را ندارد. بیشتر اشیاء با ارزش شما را با شما بیشتر شانس شما از دست دادن یک یا تعداد بیشتری از آنها و یا احتمالا داشتن آنها به سرقت رفته است.

اگر شما در جایی که نیاز به واکسن های خاص سفر، خاصی برای صدور گواهینامه و یا اثبات که شما عکس داشته باشد. شما حتی ممکن است اسناد هنگام سفر بین دو شهر در داخل یک کشور نیاز پیدا کنید. بدون تشریفات اداری که مقامات هیچ وجه تایید که شما واقع واكسينه شده است و که می تواند باعث تاخیر و یا حتی در قرنطینه است.

اگر شما در یک پرواز کوتاه یا طولانی هواپیمایی برای تامین ملزومات شما انتظار نیست. بسته بندی خود را بالش یا پتو به هدفون را در نظر بگیرید. نسخه های هواپیمایی بسیار راحت است. شما همچنین باید بسته اسنک برای اطمینان از اگر شما دوست دارید چه خطوط هوایی را ارائه می دهد که شما گرسنه نمی خواهد برود.

شامل لیست بسته بندی برای سفر بعدی خود را در clothespins که مطمئن شوید. در حالی که شما هنوز از آنها بلافاصله فکر می کنم ممکن است، clothespins را می تواند انجام بسیاری از توابع.

پیگیری اموال مهم خود هنگام مسافرت از. هنگام حمل کیف، مطمئن شوید که شما نگه داشتن آن جمع زیر بازوی شما. همچنین، که دسترسی در مناطق شلوغ و یا خطرناک آسان نیست کیف مسافرتی با فلپ های امن است که پنهان کردن زیپ و جیب، را انتخاب کنید. دقت کیسه های خود را برای خطرات امنیتی که انتخاب یکی برای سفر انجام شد.

مقدار قابل توجهی از زندگی گیاهی و نمایش های زیبا در بیابان است. سفر به بیابان رویداد نفس ویژه برای کسانی که هرگز قبل از، ساخته شده است و چیزی است که باید نه از دست رفته است.

اگر شما در حال برنامه ریزی یک سفر با کودکان، ورق کوکی یا دو بسته. این ورق کوکی می تواند سطح صاف به کارت و یا رنگ آمیزی کتاب قرار دهید. همچنین می توانید از آهن ربا به بازی با آنها را.

تاریخ انقضا بر روی گذرنامه خود را بررسی کنید. بسیاری از کشورها قوانین مربوط به گذرنامه است. اگر آن را به زودی منقضی می شود بسیاری از شما ورود به کشور اجازه خواهد شد. تا زمانی که پاسپورت به اعتبار ظرف شش ماه آینده تنظیم, شما باید خوب برای بسیاری از کشورها؛ با این حال، برخی کشورها نیاز به هشت ماه یا حتی تا یک سال.

آگاه باشید که شما باید حداقل ۱۸ به اتومبيل باشد. برخی از شرکت های اجاره خودرو که می ۲۵ نیاز. شما ممکن است مجبور به استفاده از کارت اعتباری اگر شما حداقل ۲۵ و بیشتر پرداخت. برخی از شهرهای شهروندان ارشد برای اجاره اتومبیل را اجازه نمی دهد. این شرکت از محدودیت های سنی هنگام رزرو بپرسید.

فکر کردن در مورد روش های مختلف حمل و نقل را امتحان کنید. اتوبوس از آنها استفاده می شود متفاوت است. معاملات بزرگ دارند و آنها معمولا تمیز. همچنین، بسیاری از آنها امکانات مانند Wi-Fi و رسانه های شما پلاگین در الکترونیک شما می توانید است. شما ممکن است از تخفیف بسته نرم افزاری از برخی از خطوط اتوبوس است که برنامه ریزی خود را ساده تر.

اقتصاد بد ممکن است به شما احساس به عنوان اینکه شما باید در تعطیلات سال جاری را تصویب کند. هدایت در این، به منظور یافتن راه هایی برای سفر به راحتي مشخص شده را دنبال کنید

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + = 20

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال