آنچه شما باید قبل از سفر شما بدانید

حتی اگر شما مسافرتی مکرر، رفتن به مکانی جدید هنوز شما احساس هیجان زده و عصبی بمونه. این انتخاب نکات مشاوره سفر قبل از شروع ماجراجویی سفر بعدی خود را بخوانید.

هنگام رفتن به کشورهای خارجی، هوشمند در مورد آلرژی غذایی شود.

اگر شما تا به حال واکنش های شدید به مواد غذایی خاص، همه کلمات خارجی برای آن دسته از غذاهایی را یاد بگیرند. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که منتظر کارکنان به وضوح از حساسیت خود را در موارد اضطراری آگاه است.

مطمئن شوید که شما را گواهی واکسن را با شما در حالی که سفر اگر شما به واکسن برای سفر به کشور. این مهم است هر زمان که شما سعی می کنید برای کشور را وارد کنید و یا وقتی که آن زمان برای ترک و همچنین سفر بین برخی از شهرهای کشور. بدون تشریفات اداری که مقامات هیچ وجه تایید که شما واقع واكسينه شده است و که می تواند باعث تاخیر و یا حتی در قرنطینه است.

آید به مقصد دقیق خود را هنگامی که برنامه ریزی تعطیلات انعطاف پذیر باشد. این می تواند کمک به بهبود کيفيت تعطیلات خود را. اگر بودجه سفر خود را تنگ تر هم انتخاب مقصد جدید پس انداز می تواند ارائه دهد.

اگر شما به شهر بندری قبل از ترک در یک سفر دریایی رانندگی، همیشه پیدا کردن یک هتل است که ارائه می دهد پارکینگ رایگان و شب قبل از وارد. کارکنان هتل که در آن اقامت شما در مورد پارکینگ معاملات آنها را ممکن است بپرسید.

سعی کنید برای خرید بلیط به پارک های تفریحی در پیشبرد طوری که شما آنها را می توانید چاپ کنید. شما به طور کلی پرداخت هزینه اسمی برای این سرویس، اما شما نمی خواهد که به صبر بلیط خطوط در زمانی که شما وارد. بعضی جاها باید بلوک زمان است که می توانید وارد کنید. این یکی دیگر از راه های خوب برای جلوگیری از خطوط است.

هنگامی که به آنجا سفر, شما گاهی احساس مانند خانه در سفر با شما شرکت. به جای overpacking، مهم است که شما را تنها امتداد ملزومات است. آنهایی که شما قطعا باید بنویسید. تنها بسته آنهایی که مطمئن هستید که شما استفاده خواهد شد.

هنگام مسافرت های هوایی، حتما به پوشیدن کفش های نور است که بسیار راحت و آسان به پا زدن. روش های امنیتی نیاز شما را به کفش خود را. بسیار مهم است. هنگامی که به سفر با هواپیما شما کفش است که ارائه پشتیبانی زیادی نیاز ندارد; قادر به صرف بیشتر وقت خود را نشسته خواهد شد. در حالت ایده آل, شما می خواهید به پوشیدن صندل و یا حتی دمپایی لا انگشتی.

در حالی که شما همیشه باید برچسب چمدان در خارج از کیسه های خود را داشته باشد، حتما به جای شناسایی در داخل نیز هست. بیرونی آنهایی که ممکن است از دست داده و یا آسیب دیده در طول سفر. قرار دادن اطلاعات شناسایی و مخاطب داخل توشه خود را در صورت آن را از برچسب چمدان جدا می شود که این به شما بازگردانده می شود تضمین می کند.

با استفاده از نکات در مقاله فوق شما مطمئن برای پیدا کردن چیزهای جدید و هیجان انگیز در سفر بعدی خود را است. این که آیا این اولین سفر خود را دور از خانه و یا خود پانزدهم سفر آتی خود را بیشتر به یاد ماندنی و قابل توجه از شما تا حالا فکر کردین امکان خواهد بود

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 77 = 86

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی